Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakalayabildiğimiz Oto Km'leri

Bekir B.

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, Ozan Kar yazdı:

Sis vardı demi?

bunu soracağın buradaki en son sıradaki adamlardan biriyim sanırım!

sis falan yoktu, kısalar yanıyor sadece, Kuga'nın ekran gösterimi böyle. Focustan epeyce farklı far gösterimi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Sisi nerden gördün? :blink:

Far ışığı yok ve araç aydınlanıyorsa öyle mi oluyor :D

Kısa+park, uzun, ve sis için farklı gösterimleri var. Kuganın far gösterimi sise benziyomuş demekki :) 

41 dakika önce, Mert Yürüyen yazdı:

bunu soracağın buradaki en son sıradaki adamlardan biriyim sanırım!

sis falan yoktu, kısalar yanıyor sadece, Kuga'nın ekran gösterimi böyle. Focustan epeyce farklı far gösterimi

Emin olmam gerekiyodu :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 saat önce, Ozan Kar yazdı:

Kısa+park, uzun, ve sis için farklı gösterimleri var. Kuganın far gösterimi sise benziyomuş demekki :) 

Emin olmam gerekiyodu :D 

Kugada kısalar öyle yanıyor Ozan. Keza bende de öyle ?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biraz off topic ama başıma komik bir şey geldi.Durun anlatayım :) 

Geçen haftalarda bir gün gündüz yağmur yağdı hava karardı. Farlar otomatik yandı ulan yağışta sisler açılır sis de açayım dedim. Baktım ulan hangisi ön sis idi. :D Üstteki düğme mi alttaki düğmem mi.. Üste önü koymuşlardır herhalde dedim. açtım göstergede yeşil renkli aşağı ışık ikonu yandı . tamam dedim bu yolu aydunlatıyor. Derken alttakine de bastım turuncu düz ışık yanıyor. Ulan yoksa bu muydu dedim. Bunca yıllık sürücüyüm bir insan sisi nasıl unutur. Yaşlandık bunadık tabii gülmeyin sizin de başınıza gelecek.. Neyse normalde nizami ön sisler beni hiç rahatsız etmiyor ama nizami bile olsa arka sisler çok rahatsız ediyor. Üsttekinin ön olduğuna eminim ama kesin de emin olamadığımdan :) ikisini de kapattım. Derken eve gelince aklıma geldi. Ulan dünyanın parasını verdin animasyonlu gösterge aldın ya dedim kendi kendime onda gösteriyor neyin yandığı. Ön sisi açtım.  Tabii gördüm :D:D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.