Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Cmax Vs Kuga

Önerilen Mesajlar

bu yorumu yaptığına göre bütçe sınırlı o zaman cmax

bütçe için bir fikir daha, gerçekten aracı değiştirmeye gerek yok 0 alacağın araç kontağı çevirince 10.000 zararda, elinizdki aracı baskı balatadan tutup, malzmeleri yenilemeye kalksanız ne kadar masraf çıkarır ki, 

babamın psikolojik limiti 60-70 aralığında 60ın altında cmax olsa şuan hemen alır :)

dediğiniz gibi sıfır arabada kayıp yüksek ancak en az 7 sene kullanılır yine alıncak araba. ben kendi adıma cmaxin baskı balata(oda ne zaman gider bilmiyorum) ve lastik dışında bir masrafı olacağını sanmıyorum bide farları değişebilir vs ama babam diken üzerinde heran arıza çıkartıcak diye.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir baba olarak benimde C-Max ihtiyaçlarımı karşılamaya yetiyor aslında. Mantıklı olarak düşünürsen C-max alırdım. Ancak yaşadığım yerin yolları aşırı derecede bozuk ve iklim şartları kışın çok ağır geçiyor. Geçen yıl yoğunkardan dolayı 10 gün arabamı garajdan dışarı çıkaramamıştım. Arada sırada da olsa doğa ve av merakım var Kuga bu noktada devreye giriyor, aracamı asfalttan indirmeyecek olsam tercihim C-Max olurdu kesinlikle.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2011-model-selective-sw-0-km-de-ford-bayisinden-102588066/detay

Bu nasıl. 85 bine falan alınır diye tahmin ediyorum. Limit arttıkça artıyor ama bu arabada yani... Binilir!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2011-model-selective-sw-0-km-de-ford-bayisinden-102588066/detay

Bu nasıl. 85 bine falan alınır diye tahmin ediyorum. Limit arttıkça artıyor ama bu arabada yani... Binilir!

araba çok güzelde, 70in üzerine çıkacağını sanmıyorum 2 sene yatmış araba sağlıklı olurmu onuda bilmiyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla yatması konusunda ben çok bir tedirginlik duymuyorum ama, tabi 2011 model bir araba için 85 bin tl gibi bir rakam verilir mi, verilirse değer mi onu bilemiyorum. Fakat SW mondeo, bir de selective. Alıp bineceksin. Dünya turuna çıksan çıkılır yahu. Bagajı zaten hb focusu alır neredeyse. :D :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Muhterem Peder Bey karar verse ya, eminim aklına düşmüş bir şey vardır, biz niye kendi kendimize gelin-güvey oluyoruz?

onun aklındaki araba cmax, nedenide 7,5 senedir üzmemiş olması ve ferahlığı, yeni kasada o ferahlık yok ama  fiyatına ikna olsaydı şimdiye çooooktan almıştı :) şu son zam olmasa (yada koç indirimi değişti bilmiyorum) kasımda 58 olan araba şimdi 62 şuandada alıcak ama soğudu biraz :)

birde araba konusunda benim kararımında büyük etkisi var (cmaxide ben aldırmıştım) o yüzden :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.