Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'te Garantiden Hangi Parçaları Değiştirdiniz?

Önerilen Mesajlar

Bu arada bugun servis danismaniyla gorustum. Vites topuzu ile alakali. Bana topuz degisti demisti bugun konusmamizda sadece rakamlarin oldugu kisim degisti tppuzun kendisi degismedi dedi. Deri kisimda da asinmalar vardi ama neyse artik daha fazla ugrasamiycam. Kendimi sorunlu musteri gibi gormeye basladim artik

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada bugun servis danismaniyla gorustum. Vites topuzu ile alakali. Bana topuz degisti demisti bugun konusmamizda sadece rakamlarin oldugu kisim degisti tppuzun kendisi degismedi dedi. Deri kisimda da asinmalar vardi ama neyse artik daha fazla ugrasamiycam. Kendimi sorunlu musteri gibi gormeye basladim artik

Mağduriyetiniz giderilmemiş, ciddi bir aşınma varsa eğer değiştirmelerini talep edin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Ben de bir şey değiştirmemiştim garantiden ama, şimdi c-max'ın sağ aynayı değiştireceğiz. Ayna durup dururken açılmaz oldu. Mecburen elle açtım. Ancak elle açınca da boşa alınmış vites gibi, salladıkca sallanıyor. Dün servise gittim, değişecek dendi. Ellerinde olmadığı için değiştiremedim. Aradılar bugün ama şu an servise gitmeye vakit yok. Cuma sabahına randevu aldım. Kuzu şimdi evin otoparkında; bir kulağı açık, bir kulağı kapalı yatıyor ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
29 dakika önce, Yahya Akman said:

Konuyu hortlatmak amaciyla yazayim dedim :)

Agustos ayindan bu gune paylasimda bulunan pek olmamis :)

Belki ustaların çoğunun beyinlerinden BUNLAR BÖYLE kelimelerini silebilirsek konu hortlayabilir hatta cortlayabilir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3'te Garantiden Hangi Parçaları Değiştirdiniz? olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.