Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'te Garantiden Hangi Parçaları Değiştirdiniz?

Önerilen Mesajlar

Dün ön sol tivitir patladı ilk bi cızırdama yaptı sonra ses kesildi servise götürdüm garantiden değişimi yapılacak parça bekliyorum 2011 style vardı geçen sene onda hiç bir sorun çıkmamişti titanumda son 2 aydır garantiden parça değiştiriyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...

dymaju4u.jpg

padu5usu.jpg

sesyqape.jpg

Bu parca (direksiyonun metalik bolumunun ust tarafi) garantiden degisir mi?

Servisin elinde var midir?

Ben garantiden değiştirdim, yine aynısı oldu. Ellerinde olup olmadığını biz bilemeyiz, servis danışmanıda bilemez. Sadece yedek parça bölümündeki bilgisayar bilir ellerinde var mı yok mu diye. Bunun içinde parça kodunu bilmeniz gerekir. O sıradan bir parça olarak gözükse bile 3-4 çeşidi var. Servise başvurun yoksa bile 3 gün içinde getirtip takarlar. Komple airbag değişiyor bilginize...

5 dakikada çıkarıp yenisini takıyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben garantiden değiştirdim, yine aynısı oldu. Ellerinde olup olmadığını biz bilemeyiz, servis danışmanıda bilemez. Sadece yedek parça bölümündeki bilgisayar bilir ellerinde var mı yok mu diye. Bunun içinde parça kodunu bilmeniz gerekir. O sıradan bir parça olarak gözükse bile 3-4 çeşidi var. Servise başvurun yoksa bile 3 gün içinde getirtip takarlar. Komple airbag değişiyor bilginize...

5 dakikada çıkarıp yenisini takıyorlar.

Ayni gun icinde olsa iyi olurdu. Pazartesi Ankara da bir isim var. Bu is icin Ankara ya gitmisken 45000 bakimi ve aklimdaki problemleri iletecegim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3'te Garantiden Hangi Parçaları Değiştirdiniz? olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.