Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 3

Focus 3 Powershift Titreme

Cem Ergen

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Amin inş. herkes kurtulsun. Aman nazar değmesin..

hayırlı olsun umarım tekrarlamaz... yazılımla da bu işlerin nasıl çözüldüğüne benim aklım ermiyor ama iş görsün kafi :)

bende şuanda bir sıkıntı yok allaha şükür... bir sorun yokken gidip güncelleterek tabiri caizse b.kumuzu çomaklamış olur muyuz onu kestirmeye çalışıyorum...

siz nerede yaptınız işlemi? şahsuvarda mı? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

hayırlı olsun umarım tekrarlamaz... yazılımla da bu işlerin nasıl çözüldüğüne benim aklım ermiyor ama iş görsün kafi :)

bende şuanda bir sıkıntı yok allaha şükür... bir sorun yokken gidip güncelleterek tabiri caizse b.kumuzu çomaklamış olur muyuz onu kestirmeye çalışıyorum...

Yazılımla nası bende bılmıyom ama 2. kavrama degıstı onun ustune yazlım atıldı. Bırde usta kavraanın alısması dedı garıp geldı ama bılemem.. umarım kımsenın bası agrımaz.. Yenibosna / Otokoc

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Mert hocam,  ben mayıs ayında yazılım güncellemesi yaptırdım ve sorunlarım çözülmüştü,şuan benim de herhangi bir şikayetim yok,ama ben de kararsızım. 

Yağ ya da herhangi bir filtre..vs değişimi yapmadan,gidip sadece bu güncellemeyi yaptirarak ücret ödemeden çıkabiliyor muyuz? Yoksa ona göre bakım zamanını bekleyelim gitmek için ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

...evet, tabi ki. Sonuçta bununla ilgili TSB var.

Tekrar gibi olacak ama işlem sırası şu şekilde icra ediliyor.

- Şikayet varsa ...

Servis "Öğretme" yani yazılım yüklemesi yapıyor, gerekirse -temizlik- icra edip aracı teslim ediyor ... sıkıntı tekrar ederse veya giderilmemiş ise kavrama takımı sipariş ediliyor + değiştiriliyor. Arada yazılım upgrade'si geldiğinde ECU'ya güncelleme ekleniyor ve bu işlemlerin tümü bedelsiz şekilde yapılıyor. (daha doğrusu biz ücreti Fört'tan :) alıyoruz,bir anlamda adisyon onlara çıkıyor) 

...yani gerilmeye, huzursuzluk duyumsamanıza gerek yok. Ruhsatı sizin adınıza olsa da o hala bizim bebeğimiz ... getirin bakarız. 

Kaan Yagizer tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Çok sevdim harika bir söz.. Birde ben bu resmi ödünç alıp kendi BEBEĞİMİN/ARABAMIN  resmini koyayım :D

Ne gerek var ki.İkinizin arabası da sonuçta aynı.Sadece fotodaki arabaya arkadan yapıştırmışlar araba biraz kısalmış :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.