Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sony Müzik Sisteminin Desteklediği Formatlar

Alparslan Kaplan

Soru

Günaydın,

Acaba Sony müzik sistemi hangi dosya tiplerini destekliyor mp3, wma .....

Mesela FAT 32 formatlı usb bellek içinde  MP3 formatında dosyalar var bunların çok büyük bir kısmında geçersiz dosya biçimi gibi bir uyarı alıyorum

bazı dosyalarıda okurken ortasında kesip yine geçersiz dosya biçimi uyarısı alıyorum.

farklı marka belleklerde denedim sonuç aynı acaba bu konu hakkında bir fikriniz varmı? Ünite bozuk olabilirmi ?

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Cd ler kopyalamasın diye. Müzik Cd'sini sürekli bırak yapamazsın. Kısayol atar kopyalamaz.

onlar wma değil hatırlamıyorum uzantısını ancak cda gibi bişeydi o dosyanın kendiside müzik içermez zaten metainfo(yine türkçesini bilmediğim bir terim) tutar sadece. wma mp3 gibi bir format/sıkıştırma.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

onlar wma değil hatırlamıyorum uzantısını ancak cda gibi bişeydi o dosyanın kendiside müzik içermez zaten metainfo(yine türkçesini bilmediğim bir terim) tutar sadece. wma mp3 gibi bir format/sıkıştırma.

Haklısın galiba :)

Ama müzik cd sinden sürükle bırak yapamazsın sonuçta.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

onlar wma değil hatırlamıyorum uzantısını ancak cda gibi bişeydi o dosyanın kendiside müzik içermez zaten metainfo(yine türkçesini bilmediğim bir terim) tutar sadece. wma mp3 gibi bir format/sıkıştırma. Haklısın galiba :) Ama müzik cd sinden sürükle bırak yapamazsın sonuçta. Buradaki sorun için müzik Cd'sinden sürükle bırak yapmıyoruz zaten. Onu bilgisayar bile çalamaz.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

arkadaşlar konuyu hortlatmış olacağım ama, bugün ilk kez uzun yola çıkacağım, 1,5 yaşında küçük kızım var yolda sıkıldığında dikkatini dağıtmak için dün gece youtube dan onun sevdiği klip(mp4) ve mp3 lerden indirdim. flash diski fat 32 formatlayıp sabah denedim mp3 lerin hepsini listeledi ancak klipleri göremedim. kitapçıkta tam bilgi bulamadım tek bulabildiğim 

...USB bellekten müzik
çalabilir. Desteklenen müzik
formatlarına MP3, WMA,
WAV ve AAC dahildir.

şeklinde. benim sorunum acaba mp4 desteklemiyor mu yoksa başka birşeymi? İş yeri pc de convertar yüklenmediğinden ve internet site kısıtlaması olduğundan yeniden download yapamıyorum.

şimdi arkadaşta cemyılmaz avi formatında video ve bir tane de DVD vardı onları denedim onlarda çalışmadı. gözden kaçırdığım birşey mi var acaba?

Aşkın K. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
44 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Video oynatmıyor sistem :) 

Yakup Bey ben de deneyecek birşey kalmayınca biraz önce servisi aradım aynen dediğiniz gibi video oynatmıyormuş. Ancak Iphone ile bluetooth üzerinden olabilir gibi anladım. bende de samsung olduğu için ses dosyası denedim çaldı ancak video seçince yine sadece ses kısmını yolladı.

açıkcası aracı alırken kocaman ekran geri görüş kamerası ile gerçek görüntüyü bile aktardığı için video oynatmaması gibi bir ihtimal aklıma bile gelmedi ve şuan gerçekten üzüldüm. çocuklara aldığımız ucuz oyuncaklar bile video oynatıyor artık ama koca 8 inç ekran ....

Aşkın K. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 saat önce, Murat Kavuk said:

Sürüş güvenliğini tehlikeye attığı için, orjinal sistemler video oynatmaz. Çocuklar için arkaya eğlence sistemi taktırmanız gerekiyor. Gerçi tablet varken ona da gerek yok artık.

yok bu güvenlik nedeniyle değil galiba çünkü güvenlik amaçlı olanlarda araç hareket halindeyken video kısmını açmıyor, duruyorken açabiliyorsunuz.

Arkadaşın iphone ile denedik onda da videonun sadece sesi geldi. ama kurcalarken wifi kısmını gördüm telefonun internetini araca bağladım. araçta internet ile neler yapılabiliyor acaba, kitapçıkta telefondaki bazı uygulamalara bağlantıdan bahsetmiş ama içeriğini anlayamadım. sonuçta araçta bir web arayüzü yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar aracın 8 inc ekranı ile video oynatmaması baya canımı sıktı. nette araştırırken aşağıda linki olan videoyu buldum. (ilgili sitenin linkleri yasaksa şimdiden özür dilerim, amaç reklam değil) 

Adam bir ucu telefona uygun diğer ucu RCA kablo almış, 2015 titanyumlarda (diğerlerini bilmiyorum) "line in " girişi olduğu için bir tane de bir ucu line in girişine uygun erkek , diğer tarafında telefona takılacak RCA ya uygun erkek yada dişi alıp hepsini bağlamış ve video almayı başarmış. 

Elimde gerekli kablolar yok o yüzden deneyemedim, sizden ricam imkanı olan bir arkadaş bu bağlantıyı deneyip bizimle sonucu paylaşabilir mi? (umarım mutlu haberi paylaşır tabi :)  )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yazılımsal bir konu. Bu şekilde video oynatmaz. Videodaki cihaz aftermarket ürün olmalı.

Bilmiyorum navili versiyonda da çalışıyor mu ama, şu modülü alırsanız video oynatabilirsiniz.. (modül aslında navigasyunsuz versiyona navi eklemek için, forumda konusu var)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhabalar. Konu açmak istemedim. 2015 trend-x focustaki muzik sisteminde mute ses kapatma tuşunu bulamadım. Direksiyonda da yok. Hiç yapmamislar mi yoksa farklı bir yolumu var? Teybi kapatmak saçma oluyor her defasinda ya da ses azaltma tuşuna basılı tutmak veya çevirmek..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
14 dakika önce, Mehmet Kalmış said:

Merhabalar. Konu açmak istemedim. 2015 trend-x focustaki muzik sisteminde mute ses kapatma tuşunu bulamadım. Direksiyonda da yok. Hiç yapmamislar mi yoksa farklı bir yolumu var? Teybi kapatmak saçma oluyor her defasinda ya da ses azaltma tuşuna basılı tutmak veya çevirmek..

E tuşuna basmayı denediniz mi?

56bb537f07067_ScreenShot2016-02-10at17.1

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.