Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hgs Etiketini Nereye Yapıştırmam Gerekiyor?

Öcal Ö.

Önerilen Mesajlar

1 dakika önce, Mert Yürüyen said:

yapıştır abi... benim soldakinde hgs sağdakinde ogs duruyor. bir kere bile okumama sorunu olmadı. hemde o kadar güzel saklıyorki orası varlıkları yoklukları bir, kredi kartı ekstresinde görüyorum sadece :blink:

Yarın bakalım bankaya gidip yenisini isteyim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Mert Yürüyen said:

yapıştır abi... benim soldakinde hgs sağdakinde ogs duruyor. bir kere bile okumama sorunu olmadı. hemde o kadar güzel saklıyorki orası varlıkları yoklukları bir, kredi kartı ekstresinde görüyorum sadece :blink:

ogs/hgs ortak gişeden geçince hangisinden kesiyor?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Onur Sezgin said:

ogs/hgs ortak gişeden geçince hangisinden kesiyor?

öncelik HGS'de... defalarca test edildi onaylandı :) 

Not: tabi bunu söylerken HGS/OGS ortak gişeden girip yine HGS/OGS ortak gişeden çıktığını varsayıyorum... Ama çıkış yaptığın yada giriş yaptıpın gişede tekil seçenek varsa o dikkate alınacaktır. öptüm.

Mert Yürüyen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Teoman Saraç said:

İnt. bankacılığından baktım da 10 TL etiket parası istiyorlar. Beleşe almıştım. Bi yolunu buluruz heralde :S

YKB... hizmette sınır yoktur diyicem ama sizden isteyebilirler, emin değilim. otomatk ödemeye bağlatırsan 3. geçişte 1 kaç tane beleş geöiş oluyor. amorti edersin nispeten etiketi :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Teoman Saraç said:

İnt. bankacılığından baktım da 10 TL etiket parası istiyorlar. Beleşe almıştım. Bi yolunu buluruz heralde :S

2015 aralık ayından beri YKB de ücretli maalesef. Ben arabayı aldığımda alsam 10 TL cebim de kalacaktı.

Şimdi, Mert Yürüyen said:

YKB... hizmette sınır yoktur diyicem ama sizden isteyebilirler, emin değilim. otomatk ödemeye bağlatırsan 3. geçişte 1 kaç tane beleş geöiş oluyor. amorti edersin nispeten etiketi :) 

Yalan söylüyorsunnnnnn :D:D

gerçekten sorunlu bu YKB. Daha yeni 2 arabanın MTV yi YKB den ödedim. Güya şubat sonuna kadar 3 geçiş ücretsizdi. 2 geçiş yaptım. Çatır çatır alındı para...

İlk HGS aldığımda otomatik ödeme  talimatına 10 TL hediyesi vardı sözümona . Öyle bir para yatırmadılar hesaba ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30 dakika önce, H. Cenk said:

2015 aralık ayından beri YKB de ücretli maalesef. Ben arabayı aldığımda alsam 10 TL cebim de kalacaktı.

Yalan söylüyorsunnnnnn :D:D

gerçekten sorunlu bu YKB. Daha yeni 2 arabanın MTV yi YKB den ödedim. Güya şubat sonuna kadar 3 geçiş ücretsizdi. 2 geçiş yaptım. Çatır çatır alındı para...

İlk HGS aldığımda otomatik ödeme  talimatına 10 TL hediyesi vardı sözümona . Öyle bir para yatırmadılar hesaba ..

hemen ara söyle abi, inceleyip iade yaparlar :öp:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Arkadaşlar günaydın,

Hgs aldık,camın neresine yapıştıralım? Malum yapıştırınca tekrar sökmek zor oluyor.Ben sensörün tam altına yapıştırmayı düşünüyorum.Tecrübelerinizi rica ediyorum..tşkler..

20171123_091824.png

suat coşkun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@suat coşkun aynanın etrafındaki siyah bölgeye yapıştırabilirsiniz. Hem içeriden çok belli olmaz, hemde dışarıdan hiç gözükmez... Hatta yolcu tarafına yapıştırırsanız kullanırken hiç görmemiş olursunuz :) 

56f7f22fdaa06_hgsogs.thumb.jpg.0fab3a79fb3af9ef8ecd82b4af647980.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Mert Yürüyen yazdı:

@suat coşkun aynanın etrafındaki siyah bölgeye yapıştırabilirsiniz. Hem içeriden çok belli olmaz, hemde dışarıdan hiç gözükmez... Hatta yolcu tarafına yapıştırırsanız kullanırken hiç görmemiş olursunuz :) 

56f7f22fdaa06_hgsogs.thumb.jpg.0fab3a79fb3af9ef8ecd82b4af647980.jpg

Cvp için tşk ederim fakat aldığım kişi aynı yere yapıştırmıştı ve beni "burda okumakta zorluk çekiyor"diye uyardı.Sizin yapıştırdığınız yerin altına yani siyah izin bittiği yer olabilir diye düşünüyorum.Ya da ön sensörün tam altına ..bu sefer de çok ortada kalacak)))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.