Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hgs Etiketini Nereye Yapıştırmam Gerekiyor?

Öcal Ö.

Önerilen Mesajlar

Harbi ya oraya takılmaz o :) zaten camda yer kalmamıştı, simdi nasıl görecen etrafı, yakınlaştıkça kör nokta artıyor haliyle anlık dalgınlık üzebilir

Benimde aynı noktaya takılı sayılır. Bi problem olmuyor  :yeah:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamam canım siz takın :D Ama orası benim gözümde çok komik bir nokta. Zaten ahmet abi seninki diğerinden farklı sende kocaman ünite yok. C.SAFE'li camlarda zaten o kısımda bakacam cam kısıtlı. Aynaya asılan şeyler bile yer yer tehlikeli olabiliyor.

Hani diyorlar yaa bir sıkıntı yaşamadım; iyi ama sıkıntı olduğunda belki birdaha buraya yazamayacaksın ? Bunu unutuyoruz..Olmaması olmayacak anlamına gelmiyor ne yazıkki. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün itibari ile bende hgs etiketini aldım ve aracın iç dikiz aynasının yanında bulunan noktalı bölgeye yapıştırdım henüz geçiş yapıp deneme şansım olmadı ama kafama takılan başka birşey var bir gün bu arabayı satarsam bu hgs olayı nasıl olacak aracı hgs ile beraber mi vereceğiz yoksa hgs yi söküp o şekilde mi teslim edeceğiz yada ne noter devrinden sonra postahaneden de hgs devri mi yapacağız alan kişiye ? :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün itibari ile bende hgs etiketini aldım ve aracın iç dikiz aynasının yanında bulunan noktalı bölgeye yapıştırdım henüz geçiş yapıp deneme şansım olmadı ama kafama takılan başka birşey var bir gün bu arabayı satarsam bu hgs olayı nasıl olacak aracı hgs ile beraber mi vereceğiz yoksa hgs yi söküp o şekilde mi teslim edeceğiz yada ne noter devrinden sonra postahaneden de hgs devri mi yapacağız alan kişiye ? :)

hgs etiketini sökeceksiniz, etiket iptal olacak. yeni etiket alıp bakiyesini aktarabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Sabri Özer,

Sabri bende cuma günü garanti bankdan  30tl ye aldım ruhsat arasına koymuştum nasılsa biri yapıştırır diyordum ...çok iyi oldu ...sorunsuz geçiyorsun değilmi ?

Bekir abi yarın 2 gibi gecicem karşıya bakalım buraya yazarım :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.