Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Laptop Tavsiyesi

Önerilen Mesajlar

Aynı lenovo bende var... Memnunum... Çift ekran kartlı... Cd sürücüsü yok... Oyun oynamadım daha.. Isınma yok.. Fan sesi yok.. Parmak izi ve toz gösterme var :) ekran çerçevesi biraz kalın sanki.. İlk gördüğümde kapalıyken ekranı daha büyük diye düşündürdü...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Devlet hastanesinin Otomasyon Merkezinde çalışırken arkadaşlarımıza eşimize dostumuza Asus tavsiye ederdik nedeni çıt kırıldım bir yapıya sahip olmaması dayanıklı olması ve ısınma probleminden kaynaklı arızaların az olması ... Ayrıca Servisleri çok iyidir..ayrıca şu yorumlara da bi bak kardeşim..Karar senin

http://forum.shiftdelete.net/dizustu-bilgisayarlar-notebook-laptop/155088-asus-hakkinda-dusundukleriniz.html

Erkan Baldemir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lenovo kullanıyorum çok memnunum ama Asus'ta yabana atılacak bir marka değil tabi ki. Aralarındaki fark ekran kartı ve ram. Fiyat farkı 700 tl. Aslında az bir fark değil ama ram'i sonradan değiştirilmiyor diye biliyorum. Bence Asus :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

toplam kalite. Bence bunun önemli göstergelerinden biri servis kalitesi ve güvenilirliği. ben acer den bir laptop almıştım. kısa bir süre sonra darbe filan olmadığı halde ekranda ölü pikseller oluştu. bir kaç arızası daha vardı gönderdim garantiye. bilgisayarın yarı fiyatı masraf çıkarttılar. dedim yapmayın.  bu seferde servise giriş parası istediler. uzun tartışmalardan sonra bilgisayarı servisten kurtardık. ekranın kenarında kocaman bir kara delikle çalışıyoruz. bunun yanında düğmeleri döküldü, sağı solu koptu. şu anda oldukça yavaş.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Asus'un klavyesi kasa ile aynı renk ya. Bir bakmak lazım kullanımı nasıl diye. Tuşlar siyah olsa daha rahat olurdu. Bir arkadaş beyaz kasalı Sony kullanıyor. Tuşlar açık renk kullanımda biraz sıkıntılı. Bakmadan yazıyorsan ayrı tabii. :)

Çok teknik bir yorum değil ama kullanıcı deneyimi   :)

Mac önermiyoruz herhalde :)

Eşime 13inç MBA 256gb aldık. Fatura şirket üzerine kesilince bu paralara geldi. :) Benimki 2 seneyi geçti aldığım gündeki performansı ile devam ediyor. Şişme yavaşlama yok.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lenovo'da cd surucusu olmadigi dikkatimden kacmis.

Sagol Onur.

Zaman zaman cd-dvd lazim oluyor. Ozellikle de writer kismi. O yuzden sanirim Lenovo'yu eleyecegim.

Digerine de yakindan tekrar bir bakmam lazim.

Ozellikler iyi..

Mac gonlumden geciyor da cebimden gecemiyor maalesef.

Ote yandan laptop'a o kadar para verecek olsam yine Mac almam, gider Monster fln alirim sanirim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sagol Onur.

Zaman zaman cd-dvd lazim oluyor. Ozellikle de writer kismi. O yuzden sanirim Lenovo'yu eleyecegim.

Ozellikler iyi..

Ote yandan laptop'a o kadar para verecek olsam yine Mac almam, gider Monster fln alirim sanirim :)

Apple için indirim güzelliği ayarlardım ama neyse ısrar yok :D Mac'i kullanan bilir :P eueheueh

Buarada cd-writer için laptop eleme bence en hafif en ince olana gitmeye çalışmak daha mantıklı değil mi ? Cd için usb li alırsın bi tane.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sagol Onur.

Ozellikler iyi..

3000 tl lik dizüstü bakıyon yahu :) o paraya dizüstü mü alınır :) nabacan o kadar para aleti..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Apple için indirim güzelliği ayarlardım ama neyse ısrar yok :D Mac'i kullanan bilir :P eueheueh

Buarada cd-writer için laptop eleme bence en hafif en ince olana gitmeye çalışmak daha mantıklı değil mi ? Cd için usb li alırsın bi tane.

1-Mac'e kotu demedim. Ama pahali. O parayi verene kadar monster alirim dedim.

2-Indirim varsa bakariz tabi :) :)

3-laptop alip bir de ihtiyac duydugum ozellik icin orda burda tasimasi kulfet olacak bir aparat daha mi alacagim? No way dude..

3000 tl lik dizüstü bakıyon yahu :) o paraya dizüstü mü alınır :) nabacan o kadar para aleti..

Ben 3000 liralik bakmiyorum, konfigurasyon beni o paralara getirdi. Bana kalsa bedavaya versinler isterim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1-Mac'e kotu demedim. Ama pahali. O parayi verene kadar monster alirim dedim.

2-Indirim varsa bakariz tabi :) :)

3-laptop alip bir de ihtiyac duydugum ozellik icin orda burda tasimasi kulfet olacak bir aparat daha mi alacagim? No way dude..

Ben 3000 liralik bakmiyorum, konfigurasyon beni o paralara getirdi. Bana kalsa bedavaya versinler isterim :)

oyun mu oynayacan hacı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.