Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Elektirkli Bir Rüya: Tesla Model S

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Ben bunu nasıl kaçırmışım anlamadım Az önce inceleme fırsatı buldum ve çok iyi diyorum.. 

Altı ay önce yazmışım değil mi?

Boşuna değildi dikkat çekmem, geç de olsa temiz olmuş.

Bence piyasadaki her açıdan en başarılı elektrikli... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Altı ay önce yazmışım değil mi?

Boşuna değildi dikkat çekmem, geç de olsa temiz olmuş.

Bence piyasadaki her açıdan en başarılı elektrikli... 

Aynen öyle 6 ay olmuş :P

Ekran ilk bakışta ve hala :P çok büyük gözüksede her detay için ayrı bölümlerin olması sebebiyle fazla uğraşmadan seçilebiliyor gördüğüm kadarıyla yani olmuş gibi.

Birde bunların yavrusu gelecek 2014'de Model X   :) Bunun kullanımı daha iyi olacak gibi duruyor.

post-1-0-49433800-1368866643_thumb.png

Motorun gücü, sürüşü de tartışılmaz gibi olmuş :) Bu anlatan amcamızı beğendim. Az sonra bir video daha vereceğim tam izledikten sonra.. Ford'un hybrid'i ile ilgili

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

Ufak bir not : Tesla Akü işini farklı çözmüş. Kocaman / Palet lit-iyon aküler yerine her biri yumruk boyutlarında (yaklaşık) yüzlerce ufak batarya kullanıyor (taban sacı seviyesinde) böylece akü geberdiğinde koca paneller değil, sadece geberen bataryalar değişiyor. (çünkü aküler geberiyor ... bunun kaçarı / göçeri yok) 

Ancak sorum şu ...

Neden elektrikli araba?

... bunu uzun zamandır soruyorum ama henüz (hem de kimseden) doyurucu bir cevap alamadım. "Canım çekti, aldım ... para benim - keyif benim" ... haricinde.

Neden? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

İşe yarayacağını düşünmüyorum çünkü biraz daha fazla bir yoğunlukta aradaki takip mesafesini bırakmak imkansız olacaktır. Araya usta Türk şoförlerimiz tak tak gireceklerdir ve daha usta şoförlerimiz sensörün 1 metre önünden makasa gireceklerdir. Arabanın beyni allak bullak olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu autopilot kusursuz değil elbette. Bir yazılım neticede. Hele Türkiye gibi şerit ve levhaların nizami olmadığı yerlerde ohoooo. Bir de şu an için otoyolda kullanımı tavsiye ediliyor. Misal bu videoda otoban çıkışında sapıtıyor alet.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.