Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Oem 5" Navigasyon

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Baran 5inc cerceve var ama standart tipte sonyli degil... Fiyatıda yanılmıyorsam 250 Tl

Sony panel almayacaklar için gayet iyi. Bizim mevcut panele uyuyor anlıyorum?

Bu arada toplam panel çerçeve ve ekran 1000 tl nin üzerine çıkar durumda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aydin abiye lazim olan tus takimi bu işte bende bulursam bundan isterim sony degil

geçen gün demek istediğim buydu, bu tuş takımını almaya gerek yok, üzerinde ekstradan navigasyon tuşları var ancak oklarla navigasyona girmek mümkün, masrafa gerek yok yani, sadece çerçeve alınıp tuşları aktarmak en temizi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

geçen gün demek istediğim buydu, bu tuş takımını almaya gerek yok, üzerinde ekstradan navigasyon tuşları var ancak oklarla navigasyona girmek mümkün, masrafa gerek yok yani, sadece çerçeve alınıp tuşları aktarmak en temizi.

Ben anlayamiyorum ya valla basmiyor konu dagilmasin ama biri bana uygun konuda sony degil sunki teypte cerceve ve panelin farkini anlatabilirmi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben anlayamiyorum ya valla basmiyor konu dagilmasin ama biri bana uygun konuda sony degil sunki teypte cerceve ve panelin farkini anlatabilirmi ?

Tuşların olduğu kısım ve ekranıda saran çerçeve kısmı ayrı ayrı olarak düşün takılan ekran ve tuş takımına göre o çerçeve değişiyor. Bizim tuş takımı navili ekranı kullanmaya izin veriyor. Çerçeve kısmında az bir açıklık kalıyor. Aydın bu şekilde kullanıyor şimdilik. Bir de bizimkinin aynısı navili tuş takımı var. Onun üzerinde ayrıca NAVI yazan bir düğme var. Çerçeve, tuş takımı ve ekranı ayrı ayrı düşün. Bunların birbirine uygun olanını bulman lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tuşların olduğu kısım ve ekranıda saran çerçeve kısmı ayrı ayrı olarak düşün takılan ekran ve tuş takımına göre o çerçeve değişiyor. Bizim tuş takımı navili ekranı kullanmaya izin veriyor. Çerçeve kısmında az bir açıklık kalıyor. Aydın bu şekilde kullanıyor şimdilik. Bir de bizimkinin aynısı navili tuş takımı var. Onun üzerinde ayrıca NAVI yazan bir düğme var. Çerçeve, tuş takımı ve ekranı ayrı ayrı düşün. Bunların birbirine uygun olanını bulman lazım.

Suan anladim dugmeler ayri dugmeleri saran mat plastik cerceve ayri ben onlari bir butun saniyordum :yeah: suanki tus takimina navili cerceveyi bulsak yeter OKlardan naviye ulasiriz zaten

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.