Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Oem 5" Navigasyon

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Ben ekranları kastetmiştim sayın abim..

Servise gittim; 2 ekranı da değiştirdiğimi anlamadılar; hatta teste çıktığım eleman sizin göstergede bir farklılık mı var yoksa hepsi böyle mi dedi.

Servise gelen ilk F3 benimki sandım; eylül 2012.

Ekranları değiştirmem 5 dakika.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Servise gittim; 2 ekranı da değiştirdiğimi anlamadılar; hatta teste çıktığım eleman sizin göstergede bir farklılık mı var yoksa hepsi böyle mi dedi.

Servise gelen ilk F3 benimki sandım; eylül 2012.

Ekranları değiştirmem 5 dakika.

Ehehehehehe...Benim arabayı da hala 2 ay önce almış sanıyorlar,her gittiğimde aynı muhabbet abi bu en üstü fulü dimi diye sorup duruyorlar,ben de hee diyorum çaktırmadan,tekno paket eksik sadece sonuçta...ihihiii....Yalnız tekno pakette alınırmış valla,güzel özellik ...haa ne kadar kullanırsın o tartışılır,kör nokta ve otpmatik uzun far olayı çok gerekli ama....Bence SONY PANEL şart sana Baran..Çok farklılaştırıyor ön konsolu.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu değişimlerden mütevellit servisler elektrik tesisat garantisi açısından sıkıntı yaratıyor diye duydum bizzat servisten... hatta hedef gösteriyorum : Ankara Tan Oto...
Sikar biraz. Kullanilan parca OEM, tesisatta hicbir degisiklik yapilmiyor. Orjinalinde de parca numarasi falan farkli degil. Garantide falan lululu yapamazlar. He o ekran bozulursa onu garantiye almayabilir. Zaten onu da servise cakmaya calisan adama iyi gozle bakmam.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün 2 ekran denedim birinde aux ve park sensörü çalışmıyor. Otomatik park radyo cd vs çalışıyor. Parça kodu BM5T ile başlıyor. Digerinde auxta çalışıyor ancak park sensörü yine yok. AM5T ile başlıyor. Fikri olan var mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün 2 ekran denedim birinde aux ve park sensörü çalışmıyor. Otomatik park radyo cd vs çalışıyor. Parça kodu BM5T ile başlıyor. Digerinde auxta çalışıyor ancak park sensörü yine yok. AM5T ile başlıyor. Fikri olan var mi?

Bozuk olmasın :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

ford ve onun gibi araclar orjinal arac yazilimi Navteq yazilimi kullaniyorlar daha onceki aracimda da oyle bir problem vardi calistirdim yazilim elimde mevcut deneyip bakacam bi ekran bulsam yazilimi halledecegim ama ekran yok siz ekrani bulun bende size yazilimi halledeyim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ford ve onun gibi araclar orjinal arac yazilimi Navteq yazilimi kullaniyorlar daha onceki aracimda da oyle bir problem vardi calistirdim yazilim elimde mevcut deneyip bakacam bi ekran bulsam yazilimi halledecegim ama ekran yok siz ekrani bulun bende size yazilimi halledeyim

Aydın abi deneyebilir yazılımı sd cart uyumlu cihazlar

sandisk%204gb%20sd%20card.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kenan Bey Mesajınızı aldım teşekkürler.

Öncelikle buna vakit bulmam lazım ki bu ara zor; yarın oğlumun sünneti var.

Siz bu kart ile navinin çalışacağına eminmisiniz çünkü bildiğim kadarıyla daha önce bu denenmiş ve başarılı olunamamıştı.

Aynı şehirde olsak takıp deneyelim diyeceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.