Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Oem 5" Navigasyon

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

@Mertol Kip,  abi bu ekranın park sensörü olayıyla ilgili bilgin varmı?

2 ekran vardı parçacıda biri AM5T ile başlıyor, bu ekranda park sensörü çalışmıyor, otomatik park çalışıyor ancak park sensörü çalışmıyor.

diğeri BM5T ile başlıyor, bunda ise sadece radyo ve cd çalılıyor. Aydın abinin taktığında hiç bir sorun yok herşey çalışıyor, nedir? ne yapmak gerekir biliyormusun?

Parca numarasina bu kadar takilmayin. Aleti bilgisayara baglayip yeniden konfigure ettirirseniz sikintisiz calisiyor hersey. Ama servisi bu ise ikna etmek dert gercekten. 

sendeki 5 " ekranda aux  sony panel olmadıgı için çalışıyo abi sony paneller çalıştırmıyo sesli komuttan giriyoruz auxa

Olurmu len oyle sey. En kotu ihtimalle direksiyondan girersin de, panelden de calismasi lazim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Mertol Kip, abi bu ekranın park sensörü olayıyla ilgili bilgin varmı? 2 ekran vardı parçacıda biri AM5T ile başlıyor, bu ekranda park sensörü çalışmıyor, otomatik park çalışıyor ancak park sensörü çalışmıyor. diğeri BM5T ile başlıyor, bunda ise sadece radyo ve cd çalılıyor. Aydın abinin taktığında hiç bir sorun yok herşey çalışıyor, nedir? ne yapmak gerekir biliyormusun? Parca numarasina bu kadar takilmayin. Aleti bilgisayara baglayip yeniden konfigure ettirirseniz sikintisiz calisiyor hersey. Ama servisi bu ise ikna etmek dert gercekten. sendeki 5 " ekranda aux sony panel olmadıgı için çalışıyo abi sony paneller çalıştırmıyo sesli komuttan giriyoruz auxa Olurmu len oyle sey. En kotu ihtimalle direksiyondan girersin de, panelden de calismasi lazim.
Abi ikna etmek değilde yapamıyorlar ki. Mustafa gitmişti Bluetooth için.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Parca numarasina bu kadar takilmayin. Aleti bilgisayara baglayip yeniden konfigure ettirirseniz sikintisiz calisiyor hersey. Ama servisi bu ise ikna etmek dert gercekten. 

Olurmu len oyle sey. En kotu ihtimalle direksiyondan girersin de, panelden de calismasi lazim.

olmuyor abi test ettim 5" ekranda sony paneldeki aux ve telefon tuşlarını çalıştırabilen varsa hodri meydan sadece sesli komuttan çalışıyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi göndereyim sorun degilde kendim kullanıyorum çalışşsa çalışıyor derim ama çalışmıyor en az 3 4 tane 5" ekranda denedim

Hangi sony panel var sende? foto atarmısın ? 2 çeşit çünkü 5.0 için uygun olanı mı aldın sen?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.