Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Oem 5" Navigasyon

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Yazilim degil, opsiyonun tanimlanmasi lazim. Ana unite yeni paneldeki tuslari tanimiyor sadece. IDS ile girip arabayi yeniden konfigure etmeliler. 

aux ve telefon tuşlarına bastımda sesiz yazıyo ekranda.mertol abi bu tanımlama işini yapabilirlermi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mustafanın ekranda ilginç bir şekilde ekrandada çıkmıyor AUX menusu o yüzden direksiyondaki tuşlardanda girilmiyor. @Aydın Baran, seninkinde vardı demi abi? yani oklarla en geriye gidince Radyo CD Harici vs diye yazıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mustafanın ekranda ilginç bir şekilde ekrandada çıkmıyor AUX menusu o yüzden direksiyondaki tuşlardanda girilmiyor. @Aydın Baran, seninkinde vardı demi abi? yani oklarla en geriye gidince Radyo CD Harici vs diye yazıyor.

Evet Ozan var harici sekmesi bende.

Evet Ozan var harici sekmesi bende.

İlave yazan şey Harici aygıt.

20121021144159.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende bu ilave yok ozan senin dedigin gibi parça koduna bakınca anlıcaz

evet o olsaydı tuşlardanda girebilirdin onu denedim ben. Ümit abide 2 ekran vardı ben denerken biri AM biri BM. BM olan seninki gibiydi, AM olanda park sensörü yoktu Serhatla denemiştiniz sizde onu başka yerde. Aydın abininki ne çıkacak çok merak ediyorum AM olması olası gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

nasil yani bozukmuydu yoksa uymadimi bu ekran titanyum dan cikma ekran aldiktan sonra patlamasin birde arkasinda ekstra bir soket yeri var sari renkmi ne dir jak anten girisine benziyor o ne ise yariyor kamera baglamak icin mi acaba

Mertol abinin dediğine göre kalibrasyon gerekiyor, çıktığı araçla ilgili olabilir bilmiyorum. Benim gittiğim servis yapamadı kalibrasyon olayını. sarı soket kamera için ancak kendi modulu olması lazım. Parça elinizdemi yakınınzdamı? takıp deneyin bir riski yok.

Bu arada, EZ-PARda yanlış hatırlamıyorsam 3 tane ekranı kırık 5" ekranlı parça vardı, kabul ettiririm uğraşırım denerim diyen varsa; önce ekranı kırık olanlar oluyormu, herşeyi çalışıyormu diye deneyip(renk değişimlerinden, seslerden anlaşılır sanırım) sonrasında sağlam ekranlı birinden ekran söküp ona takarak alabilirler. Ekran değişiminin basitliği/zorluğu olarak toplamda 26 vida sökmek ve takmak gerekiyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 inc ekranda var ama cerceve sikinti bana navi lazim degil tl den kullaniyorum birde onun cercevesini bulmakla ugrasmayayim 4.2 inc ekrana odaklandim umit abide varmi acaba gelecekti galiba bilgisi olan

4.2" için çerçeve buldunuz mu? Ümit abide yok bildiğim kadarıyla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4.2 cerceve oLmasina gerek yok sanirim sadece ekran kurtariyor diye biliyorum yoksa

ekranla çerçeve arasında boşluk kalır. standart renksiz ekran 3.5" ancak etrafındaki siyah kısımla 5"ten bile büyük hale geliyor. Aydın abinin bu konuya eklediği fotoğraflara bakarsanız, 5" ekranla bile arada boşluk kalıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.