Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ankarada Focus 3 Için - St Spolier, Tft Gösterge, Sony Panel Vs

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

ilginiz için teşekkür ederim.

söylemiş olduğunuz donma olayını ben geçenlerde orjinal sony sistemin 4,2 lik ekranında yaşadım telefonla konuştum kapattım hala ekranda arıyor falan yazıyodu ama mp3 geçişlerimde falan hiç bir problem yaşamadım gideceğim yere vardığımda arabamı stop ettim geri açtım o gün bu gündür sorun yok :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teyp göstergesinde donma ilk kez duyuyorum,hele tft ekranlı teyp göstergesinde...Ama tabii elektronik şeyler bunlar,bazen takılıyorlar....Fakat ben bugüne kadar Fordlarda çözülmeyen bir sorun görmedim,gerçekten çok rahat çözülüyor tüm sorunları..Türkiyeye en uygun otomobiller C segmentinde Focustur..Bence...Bu arada benin göstergede aranan numara sarımsı yeşilimsi,telefon işareti kırmızı,bazı amblemler beyaz falan gözüküyor,herkeste öylemi acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
ilginiz için teşekkür ederim. söylemiş olduğunuz donma olayını ben geçenlerde orjinal sony sistemin 4,2 lik ekranında yaşadım telefonla konuştum kapattım hala ekranda arıyor falan yazıyodu ama mp3 geçişlerimde falan hiç bir problem yaşamadım gideceğim yere vardığımda arabamı stop ettim geri açtım o gün bu gündür sorun yok :D
Bu sorun gecen gün denediğim 5" ekranların birindede vardı.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.