Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ankarada Focus 3 Için - St Spolier, Tft Gösterge, Sony Panel Vs

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Bora Bey ben bugün Kıbrıs' a geri dönüyorum (Tatil Bitti) şunu sormak istiyorum. sony panel ve çerçeve ücretini ben size havale etsem siz bana bu parçaları kargoyla Kıbrıs' a gönderebilirmisiniz?. ((Dün İzmir 2.nci Oto Sanayi' ne gittim, orada Hakan Oto yu buldum ve girdim. içerde 3 tane F^3 kompe ön göğüs vardı. Biri dizel diğeri benzin. Benzinlinin kadraj ekranı için 500 TL dedi beni hasta etti adam. sonuçta göğsün üzerinden söküp verecek. adam nuh deyip peygamber demiyor. ))

Eee tam o göğüslerin başından aramıştım zaten seni ve 500 tl. den 1 kuruş inmediğini de söylemiştim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bora Bey ben bugün Kıbrıs' a geri dönüyorum (Tatil Bitti) şunu sormak istiyorum. sony panel ve çerçeve ücretini ben size havale etsem siz bana bu parçaları kargoyla Kıbrıs' a gönderebilirmisiniz?. ((Dün İzmir 2.nci Oto Sanayi' ne gittim, orada Hakan Oto yu buldum ve girdim. içerde 3 tane F^3 kompe ön göğüs vardı. Biri dizel diğeri benzin. Benzinlinin kadraj ekranı için 500 TL dedi beni hasta etti adam. sonuçta göğsün üzerinden söküp verecek. adam nuh deyip peygamber demiyor. ))

Benim aracı olmama gerek yok...NOT :İLK MESAJA BAKINIZ... dan Ümit'i ara,o sana istediğin adrese gönderir parçalarını...Benzinli gösterge paneli var elinde sanırım...

Ulaşamazssan bana özelden adresini mesaj at,bende sana hesap numarsı veririm,hallederiz....

Bora A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkürler bora bey.

aydın abi adamlar bide çok ilgisiz

Ben orada oturup kendime far yaptım Ömer; daha ellerinde ne var ne yok onu bilmiyorlar.

Adam göstergelerin farkını bile bilmiyor ama 500 tl diye birşey tutturmuş; öyle gidiyor işte.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aydin abi bunlar ya defolu yada çalınti mal. Burdakilerde sıfır yani, is tamamen sansa kalıyor. Belkide bizim hata olarak bile görmediğimiz bir nedenden hurdaya ayrıldı.

Çalıntı olduklarını sanmıyorum...Çoğu ufak defolardan dolayı kalite kontrolden geçememiş parçalar...Ya da bazıları servise şikayet nedeniyle gelmiş ve ıskartaya çıkmış parçalar...Hepsinin vakumlu poşette ve üzerlerinde parça koduyla ve niteliğini belirten etiketleri var,hırsızlık mallar böyle satılmaz...Öte yandan şanslıysanız elektronik parçaların sırf göndesindeki çizikler cart curt için kalite kontrolünden onay almamışını bulabildiyseniz gayet güzel çalışır göstergeniz ya da elektronik parçalarınız..Ama devre-elektronik sistem probleminden dolayı ıskartaya çıkmış bir parça aldıysanız sıkıntı yaşarsınız..Bunu anlamanın en kolay yolu aldığınız plastik aksamda hiçbir çizik vs yoksa o parça fabrika üretiminden ıskartaya çıkmıştır,plastik aksamında kırık vs olmaz, bu durumda elektronik kontrolünde hata vermiştir,o zaman iyice kontrol etmenizi öneririm...Ancak sonradan çıkan bazı parçalarda mutlaka bir tornavida çizik izi vs olur,onlarda ise risk daha büyük tabii,bu durumda parçayı ücret ödemeden bir kaç gün kullanmanızı tavsiye ederim...

Beyler bu parçaların orjinalleri çok yüksek fiyattan satılıyor,bu kadar ucuza bulunmaları mutlaka bir sıkıntının göstergesi,sonuçta garantisi olan bir parçayla garantisiz bir parça arasında bile dünya kadar fark var...Almayın demiyorum ama çok iyi kontrol edip öyle alın...Hatta sıfır paketinde bile olsa dikkat edin,çünkü orjinal paketinde olup da kalite kontrolü yada serviste takılma sonrası sıkıntı olduğu için olduğu gibi geri sökülüp ihale ile hurdacılara satılan bir sürü parça dolaşıyor ortalıkta....

En büyük sıkıntıyı göstergede yaşarsınız..Zira sıfır km yazdığı için dur deneyeyim,bozuksa iade edeyim diyemezsiniz km almıştır çünkü,elinizde patlayabilir...O yüzden göstergeyi mümkünse orjinal almanızı tavsiye ederim,diğer parçalarda ise bu sorun yok ,o nedenle gösterge konusunda hassas devranmak lazım,tecrübeyle sabittir...Ha ben 450-500 TL. yi umursamıyorum,bozuk çıkarsa atarım kardeşim diyorsanız tamam bişey diyemem, FOR EXAMPLE :Ben :kıhkıh: ...

Bora A. tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten o 500 TL muhabbeti nereden çıktı anlamadım. adam tutturmuş 500 diyor, Galiba bu gidişle ben parçaları Rum tarafındaki parçacılardan alcam

Ben sıfırını 350 ye aldım sen bunları 500'e satamazsın dedim; bir tane daha alabilirmisin sen o fiyata dedi.Bende kalmadı sanırım dedim.O zaman 500 fiyatı dedi.

Ben Far ve ekran işimi oradan hallettim fakat bir kez daha gidermiyim emin değilim açıkçası.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben sıfırını 350 ye aldım sen bunları 500'e satamazsın dedim; bir tane daha alabilirmisin sen o fiyata dedi.Bende kalmadı sanırım dedim.O zaman 500 fiyatı dedi.

Ben Far ve ekran işimi oradan hallettim fakat bir kez daha gidermiyim emin değilim açıkçası.

Çakal işte...Bu çıkmacıların çoğu böyle..Biliyorlar sıfırının fiyatı daha yüksek,tutturduğuna satıyor,nasılsa sıfırı 1000 tl ben 800 e satsam bile bir kek çıkar alacak mutlaka diye ellerine tutuyorlar parçaları..Bu tür parçalar zaten genelde BONUS parçalar adamlar için,o yüzden satamam korkusu yaşamıyorlar,satamasalar bile çok da sıkıntı etmiyorlar...Sonuçta onlara asıl para kazandıran bu parçalar değil,mekanik parçalardan para kazanıyorlar çünkü...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Göstergeyi taktık şu ana kadar tüm fonksiyonları normal.Kamera focusun camerası uymadı.Modül de tek soket ,oda uygun değil.Kamerayı focusa takmak İcin,monte edilecek yeri kesmek gerekiyor,plakalık lambasının yerine uygun değil.post-1417-1351773499,1517_thumb.jpgpost-1417-1351773519,3372_thumb.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biz Ozanla gittiğimizde benim ekran için gerekli tüm kabloların avrupadan gelen göğüslerin içinde olduğunu gördük.

Bunları alalım dedim; 150 tl fiyat istedi. Hadi eyvallah deyip çıktık.

O kabloların ne işe yarayacağını anlayan sen ben bir kaç kişi dışında kim çıkacak merak ediyorum 150 liraya satacakmış.

Ben daha mercekli farları takamadım :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Göstergeyi taktık şu ana kadar tüm fonksiyonları normal.Kamera focusun camerası uymadı.Modül de tek soket ,oda uygun değil.Kamerayı focusa takmak İcin,monte edilecek yeri kesmek gerekiyor,plakalık lambasının yerine uygun değil.post-1417-1351773499,1517_thumb.jpgpost-1417-1351773519,3372_thumb.jpg

Sizdeki kameranın 5" ekrana direk girişi var; modül istemeden çalışıyor olabilir mi acaba?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biz Ozanla gittiğimizde benim ekran için gerekli tüm kabloların avrupadan gelen göğüslerin içinde olduğunu gördük.

Bunları alalım dedim; 150 tl fiyat istedi. Hadi eyvallah deyip çıktık.

O kabloların ne işe yarayacağını anlayan sen ben bir kaç kişi dışında kim çıkacak merak ediyorum 150 liraya satacakmış.

Ben daha mercekli farları takamadım :(

Ben zaten adamı hiç sevmedim :) bi dinliyim anlıyım öğreneyim yok dediğim dedik.

Anten fiyatlarına baktınmı abi? ebaydan 10dolara filan gelicek gibi, henüz ekrandan ses olmayınca almadım.

Abi farlar için elektrikçiye gidiceksen çıktıyla git mutlaka :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.