Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ankarada Focus 3 Için - St Spolier, Tft Gösterge, Sony Panel Vs

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Daha öncede yazdığım gibi toplu aldığımız için o fiyata aldık. Sizde 3+ alırsanız o fiyata gelir.

Kısa sürede organize olamadık malesef de gerçi forum üzerinden organize olmak için stok sorunu olmayan bir yerle görüşmek gerekir öbür türlü sorun çıkabilir.

Ama tabi gelecek için bir şeyler düşünülebilir bence. Organizasyon ve pazarlıktan pek anlamasam da lojistik destekte bulunabilirim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biz bugun gittik tekrar Serhatla, 3 gibi çıkarken sony panel duruyordu. Ümit abi potansiyeli görünce göstergeleri temin etme çabasına girmiş :D çıkmacılara sormuş elinde ne kadar varsa alıcam demiş 700tl demişler :) Bi kaç yere haber bırakmış, gelme ihtimali varmış.

spolierde 2 tane kaldı.

1 tanede ecoboost göstergesi varmış sanırım, 260 kadranlı dedi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

denemek lazım, sen göstergenin içinin fotosunu koymuştun detay varsa yorum yapılabilir belki. Göstergeye giren kablo sayısı oldukça az o kadar işi o kadar kabloyla yaptığına göre içersinde o sinyali işleyecek devre olması şart, bu durumda çalışması olası diyorum ben, hatta benzinlininkini dizele taksan o bile çalışabilir ama redline yeri yanlış olur. Yani bu işi yapmak için 2 yol var fordun hangisini tercih ettiğine göre değişir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

260 olan kadaran dizelmiş bugun farkettim, dediğim gibi %50 çalışma ihtimali var denemek isteyen varsa bakabilir.(kromajında kırık var)

Gösterge mil olarak bulabilirim şuan km olarak arıyorum dedi. miller uygun fiyat olursa alan olabilir dedim.

Birde numune olarak gelen göstergeler var, ilk bakışta tamamen aynı ancak 3 fark gördüm,

1. direksiyon üzerindeki kapağın oturduğu tırnaklar yok

2. göstegenin arkasında tırnak var, araçta boşluk varmıydı hatırlamıyorum yoksa onları kesmek gerekir

3. arka çerçevede farklılık var tam kapalı değil gibi

Focusun değil sanırım ama uydurulurmu bilmiyorum.

Navigasyona baktım ama kırıkmış deneyemedim :D detaylar akşama :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

260 kadranda uyar,zaten 240 a da çıkmıyor araba,260 kadran 2.0 dizellerdeki kadran....Önemli olan gösterge ekranının uyması,zira elektronik aksam o,ondaki elektronik yapının araca uyuyor olması lazım,eğer 2.0 la özdeşleştirilmişsse elektronik gösterge problem yaratabilir sanıyorum...Bunu anlamak içinde göstergeyi takıp aracı çalıştırmak lazım,ama hiç hareket ettirmeden çalıştıracaksınız,km yazdığı anda parça sıfır olmaktan çıkıyor sonuçta....

Not:Bu arada bu tür oem parçalardaki sorun şu,eğer gösterge ilk başta arıza yaratmayabilir,ancak arabayı kullandıkça arabanın veri iletim sistemiyle gösterge arasındaki çok küçük bir farklılık bile göstergenin donmasına ve ekranın bilgileri göstermemesine neden oluyor...Örneğin benim arabada gösterge ekranı özellikle uzun yolculuklarda arada donuyor,arabayı stop ettirip yeniden çalıştırdığımda göstergede hiçbir şey gözükmüyor,ancak bir defa daha kapatıp açınca düzeliyor..Kısa sürüşlerde ise problem yok...Sizlerin aldığı göstergelerde de aynı sorunla karşılaşabilirsiniz haberinizde olsun...

Bora A. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.