Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Body Kit Seti

Önerilen Mesajlar

• 3 hafta sonra...

buraya yazmak ne kadar doğru bilmiyorum ama st spoiler ve st arka tampon eki klüp için rakam verebilirim tabi yöneticilerin onayı olursa...

Varsa ticari kaygınız sponsorlar gibi başvurmanız gerekiyor. Aksi halde kurallarda ne yazıyorsa o uygulanır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elbette işin ticaretini yapıyorum. Ancak klüp için indirimden bahsettim ama sponsor dediniz. Teşekkürler...

Metin bey, yıllardır buradayız biz ve her zaman düzenli olarak birşeyler satmak isteyen kişiler gelip gidiyorlar..

1 ve 2. mesajı bu tür içerik sahibi herkes reklam için gelir konuyu uzatmayalım varsa bir düşünceniz bunu ilk bizimle paylaşmanız gerekir bunun etiğide doğrusu da budur. Bize gerekli bilgileri verirsiniz indirimli mi değil mi bizde bakarız ona göre uygunsa söyleriz sizde satarsınız. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Metin bey, yıllardır buradayız biz ve her zaman düzenli olarak birşeyler satmak isteyen kişiler gelip gidiyorlar..

1 ve 2. mesajı bu tür içerik sahibi herkes reklam için gelir konuyu uzatmayalım varsa bir düşünceniz bunu ilk bizimle paylaşmanız gerekir bunun etiğide doğrusu da budur. Bize gerekli bilgileri verirsiniz indirimli mi değil mi bizde bakarız ona göre uygunsa söyleriz sizde satarsınız. 

Anlıyorum Yakup bey ancak amaç reklam değildi.. Size nasıl ulaşabilirim?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.