Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Body Kit Seti

Önerilen Mesajlar

Linkte ilgilenen arkadaşlar için komple body kit mevcut.

http://3dcarbon.com/...2=2&l3=10&l4=19

Maalesef Türkiye ve Avrupa ya kargo yok :mad: İlgilenen arkadaşların fikir edinmesi açısından paylaşmak istedim.

Hakan Saraç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Bunlari bulmak hem zor hem maliyetli olur aslinda Zetec S body kit gelse bayilere cokta guzel satar. Mesela Renault Meganelara tampon alti parca marspiyel falan opsiyondu. Ben alsaydim o arabayi o body kitide alirdim.

Zetec S body kit konusu yok galiba aksam ben açayim birtane :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

spoilerin üzerindeki siyah parça çok güzel duruyor

Ford_Focus_msdesign_Dynamic.jpg

İşte bu demem için ufak bir değişiklik lazım. O da araç rengine boyanmış olan ek parçanın reflektörün oradan tamponla birleşmesi lazım bence, bu haliyle o ekler çok acayip sırıtmış. Ama reflektörün bittiği yerden kesmiş olsa daha bir şık olur diye düşünüyorum, (Bu arada jantlara ve spoilerin siyah yapılmış olmasına bayıldım. Spoilerin rengi kırmızı ve beyazda bu kadar şık durur galiba.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 11 ay sonra...

Body-kit'e para verene kadar titanium falan alsaymış. Araba dışardan iyi görünecek hava atıcaz diye kendilerine kazık atıyorlar haberleri yok.

Bence iyi yapıyorlar, sonradan yapılan tüm modifiyeler bana gereksiz geliyor helal olsun bunları alan gençlere :yeah: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla bu iş zevk değil mi  ? Ben size katılmıyorum :) Dediğim gibi ben sonradan takmaları beğenmiyorum çok aşırı OEM gibi olmalı.. İçime sinmiyor rahat olamıyorum.. Doğan görünümlü şahin gibi oluyor oem olmadıkça..

Benceeeeeee :yeah: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla bu iş zevk değil mi ? Ben size katılmıyorum :) Dediğim gibi ben sonradan takmaları beğenmiyorum çok aşırı OEM gibi olmalı.. İçime sinmiyor rahat olamıyorum.. Doğan görünümlü şahin gibi oluyor oem olmadıkça..

Benceeeeeee :yeah:

Bunun oemi öyle iste ona nediyorsun :D bence değil diceksen hiç deme. Sadece On tampon eki öyle tabi.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.