Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Body Kit Seti

Önerilen Mesajlar

Bu arkadaş foruma özel 550 tl den veriyor difüzörü foruma zaten üye arkadaş.

Forum ile görüşmeden foruma özel diyenlere kanmayın üye olsa ne olur olmasa ne olur ? 

Sizi rahatsız eden üye olursa bize bildirmeyi unutmayın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bi logo ile başlarsınız .ön tamponuda alırsınız :D

bu virüs başka virüs :D

Abi ön tampona giremem o ilerde şimdilik yanları beyaza boyatıp iyide fiyata difizör yakalarsak bukadar virüsü tutucaz :D bir yere kadar :D

cache_500_1__i_15195576_LOC.jpg?V=2013

böyle bişey var mı kafanıza uyar mı bilmiyorum :)

teşekkürler hocam bu boyayla beraber 900 tl yi bulur :) çinde çekik gözlü kardeşler daha ucuza yollar gibi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Forum ile görüşmeden foruma özel diyenlere kanmayın üye olsa ne olur olmasa ne olur ?

Sizi rahatsız eden üye olursa bize bildirmeyi unutmayın.

yakup bey kimseyi kandırdığımız falan yok! üslubunuz ters. bir önceki msjlarımda size nasıl ulaşırım diye sordum ama geri dönüş yapmadınız. forumdan birkaç arkadaşımız aradı kulübe özel bir şey yapamaz mısınız diye? biz de neden olmasın dedik ama bakıyorumda bu sizi çok rahatsız etmiş. kimse rahatsız olmasın arkadaşlar. perakande satışı bu, klüp özel satışı bu idi. ama kusura bakmayın bende de mondeo var şu zamana takip ediyorum, tavrın ben yaparım ben ederim, asar keserim. bu tavrının değişmesi lazım. böyle olmaz yakup bey. çok zor birşey değil beni gruptan silmeniz. ama huzur bozduysam şu 4 ileti kadar kusura bakmayın. bir sıkıntın derdin var ise çekinmeden ara kardeşim.

EDIT: Telefon numarası silinmiştir.(yönetim)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yakup bey kimseyi kandırdığımız falan yok! üslubunuz ters. bir önceki msjlarımda size nasıl ulaşırım diye sordum ama geri dönüş yapmadınız. forumdan birkaç arkadaşımız aradı kulübe özel bir şey yapamaz mısınız diye? biz de neden olmasın dedik ama bakıyorumda bu sizi çok rahatsız etmiş. kimse rahatsız olmasın arkadaşlar. perakande satışı bu, klüp özel satışı bu idi. ama kusura bakmayın bende de mondeo var şu zamana takip ediyorum, tavrın ben yaparım ben ederim, asar keserim. bu tavrının değişmesi lazım. böyle olmaz yakup bey. çok zor birşey değil beni gruptan silmeniz. ama huzur bozduysam şu 4 ileti kadar kusura bakmayın. bir sıkıntın derdin var ise çekinmeden ara kardeşim.

EDIT: Telefon numarası silinmiştir.(yönetim)

Önce buranın kuralları okuyun sonra saygı gösterin damdan düşer gibi atlamayın siteye.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.