Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Iphone 5 Tanıtımı Burada Sunuldu - Detaylı Resimler

Önerilen Mesajlar

sim kart meselesi nolacak? Hala çıkmadı bayilerde

Hala nasıl çıksın ki hocam kimde var şuan ? Avea ve Turkcel vereceğiz dedi vodafone'den ses yok...Kendisi bilir..Mecbur getirecekler.. Altı üstü bir chip. 1$ değil maaliyeti

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim çevremdeki herkez android kullanıyor hatta i phone kullanan bir kaç arkadaşımda androide geçmek üzereler hatta daha hayatımda android ten ben i phone a geçicem diyen bir kişi ile tanışmadım :) Farklı düşünceler farklı çevreler :)

Android ios tan daha iyi demiyorum bunu daha öncede söyledim android ios a göre yeni bir işletim sistemi elbetteki ufak tefek hataları olucak.Size şöyle bir örnek vereyim şu an Galaxy s3 veya one x e alıp ios işletim sistemini koy al sana herşeyiyle muhteşem bir telefon.Ama bu gidişle benim şahsi kanaatim 5 seneye kadar android ios un rahat rahat önüne geçicek.Dedim ya android daha bebek hele bi büyüsün siz o zaman görün.

inanırmısın bilmiyorum abi ama sana 2 örnek

2side bilgisayar mühendisi 1i türkiyenin büyük şirketlerinden birinde arge mühendisi

1i facebooktan microsoft ve googledan kabul alıp vize kotası dolduğu için gidemeyip, bayramdan sonra google(androidin yapımcısı yani :D) zurih te işe başlıcak biri; gider gitmez mac ve iphone alırım diyor ipadi zaten var...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Buyur, madem inanmadın
Video isterük :)

e(androidin yapımcısı yani )

Ben sana anlatamadım sen bana hala ios tan yani programdan bahsediyorsun ben sana android ios tan daha iyidir demiyorum ki pad dedinmi zaten tüm olay işletim sisteminde yani bu gün pad alıcak olsam bende ipad alırım.

Sana bir örnek vermiştim yine vereyim al s3 ü veya one x i koy içine ios u al sana herşeyiyle en mükemmel telefon.Android daha yeni bir sistem gelişmesi ve hatalarını gidermesi için zamana ihtiyacı var.Bundan söyle bi 3 vaya 5 sene sonra seninle android ve ios u karşılaştırırız ama şimdi değil vesselam gel gelelim ki bir telefon sadece işletim sistemi ile bitmiyor anladın :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Video isterük :)

Ben sana anlatamadım sen bana hala ios tan yani programdan bahsediyorsun ben sana android ios tan daha iyidir demiyorum ki pad dedinmi zaten tüm olay işletim sisteminde yani bu gün pad alıcak olsam bende ipad alırım.

Sana bir örnek vermiştim yine vereyim al s3 ü veya one x i koy içine ios u al sana herşeyiyle en mükemmel telefon.Android daha yeni bir sistem gelişmesi ve hatalarını gidermesi için zamana ihtiyacı var.Bundan söyle bi 3 vaya 5 sene sonra seninşe android ve ios u karşılaştırırız ama şimdi değil vesselam gel geleelim ki bir telefon sadece işletim sistemi ile bitmiyor anladın :)

aksine işletim sistemi olmadan donanım hiç birşeydir, olay işletim sisteminde(OS) bitiyor. OS donanımı verimli, olması gerektiği gibi, stabil kullanamadıktan sonra ne yapayıp ben donanımı. Ayrıca daha önce yazdım, donanım öyle 1.4Ghz işlemci var demekle olmuyor ya detayları döksünler ortaya yada tarafsız biri otursun benchmark yazsın ios ve android için öyle konuşalım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aksine işletim sistemi olmadan donanım hiç birşeydir, olay işletim sisteminde(OS) bitiyor. OS donanımı verimli, olması gerektiği gibi, stabil kullanamadıktan sonra ne yapayıp ben donanımı. Ayrıca daha önce yazdım, donanım öyle 1.4Ghz işlemci var demekle olmuyor ya detayları döksünler ortaya yada tarafsız biri otursun benchmark yazsın ios ve android için öyle konuşalım...

Sen şu an ios u s3 e uyarla ondan sonra bak bakalım telefon ne oluyor uçar gider tutamazsın.İşletim sistemi olmadan herhalde donanım hiç bir şey kendi kendilerine çalışıcak halleri yok sonuçta.Ama sen al eline iki telefonuda koy ikisinede ios işletim sistemi o zaman gör bakalım donanım neymiş s3 veya one-x neymiş.

İ phone yanlarına bile yaklaşamaz aynı şartlar altında.İ phone şu an telefon değil sadece programını yani ios u satıyor benim gözümde.Kaç mesajdır sana anlatmaya çalıştığım şeyi anlamışsındır artık.

Bu arada sana konu harici bişey sorucam sen çeşme otoyolunda basmıştınya hani kaç km yi gördün en son olarak ?? :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İphone'un sevilme veya nefret edilme sebebi iOS zaten. Donanım olarak koydukları yazılıma yeterli telefon.

Yakup beyazın kenarları 4 serisi gibi değil sanırım. Mat değil parlak metal gibi duruyor.

Parlak evet (köşeler sadece) fakat çok fark yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen şu an ios u s3 e uyarla ondan sonra bak bakalım telefon ne oluyor uçar gider tutamazsın.İşletim sistemi olmadan herhalde donanım hiç bir şey kendi kendilerine çalışıcak halleri yok sonuçta.Ama sen al eline iki telefonuda koy ikisinede ios işletim sistemi o zaman gör bakalım donanım neymiş s3 veya one-x neymiş.

İ phone yanlarına bile yaklaşamaz aynı şartlar altında.İ phone şu an telefon değil sadece programını yani ios u satıyor benim gözümde.Kaç mesajdır sana anlatmaya çalıştığım şeyi anlamışsındır artık.

Bu arada sana konu harici bişey sorucam sen çeşme otoyolunda basmıştınya hani kaç km yi gördün en son olarak ?? :)

Abicim tekrar ediyorum o karşılaştırma öyle yapılmaz öyle emin olamazsın. İsin tekniğini bilipte konuşuyorum. Hadi onuda geçtim dediğin şey mümkün olmadadigi için ioslu s3 dağıtır demek anlamsız.

Kadranda 215e kadar çıktı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kadranda 215e kadar çıktı.

Sen benim dediğimi anlamamak için diretiyorsun ne diyim ben sana :) S3 te ios olamıyacağını bende biliyorum

Karaburun düzlüğünde hafif bir rampa aşağıya iniyorsun sonrası uzun bir düzlük olan yerde çıktı o hıza değilmi bende aynı yerde 214 ü gördüm. :)

İzmir istikametine dönüş yolunda urla kavşağını az geçince daha dik bir yokuş var orda rampa aşağıya 222 yi görmüştüm ilk aldığımda aracı neyse konu dağılmasın :) Ve tabikide hız felakettir :) :) :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.