Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.6 125 Ps 2009 Model Mondeo

Eren_Öztürk

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar

Cmax'i verip yerine mondeo almayı aklımdan geçiyorum ama çok kararsızım. Geçenlerde biraz araştırdım gittim galeride inceledim aracı hoşuma gitti aslında ama beni düşündüren 1450 kg lık bu araca 125 beygirlik motor yeterli gelirmi? çok mu hantal olur?

Baktığım araç ve düşündüğüm model emsal olarak bu araçtır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-iyi-oto-isteyenler-kacirmasin-orijinal-cok-temiz-54-000-km-98249126/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Ford GarajıDiğer Ford ModelleriMondeo" kategorisinden "Otomobiller HakkındaOtomobil Önerisi " kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,

Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

motor konusunda sıkıntı olmaz ama bir ara istanbuldaki tüm kiralık şirket araçları GM plakalıydı, dikkat diyorum.

Motor konusundaki sıkıntı beklentiye bağlı. Zor alınıp satılan arabalar. Bu kasada bu motor pazarda yer kapabilmek için var. Performans için beklentiyi düşük tutup konfor için alınabilecek bir araba.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Peki arkadaşlar şu ilandaki araç hakkında ne düşünürsünüz fiyatına göre görüşünüş nedir?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ares-den-2009-ford-mondeo-1-6-titanium-full-full-ilk-sahibinden-98829472/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sizin beklentilerinize bağlı sonuçta sınıf atlayacaksınız :) 160 nm torku var rampalarda(yüksüz, LPGsiz.) zaten üzeceğini sanmıyorum değerleri güzel. Ancak aracı yüklerseniz 4-5 kişi + bagaj ve klima açık bi yaz tatiline gidiyorsunuz Lpg de uygulatırsınız onun ağırlıyla vs. rampalarda sollamalarda falan zor durumda kalabilirsiniz :)

Onur FATİH tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gönül ister 2.0 Tdci olanına binmeyi ancak ülkemizdeki bu vergi düzeni olduğu sürece son model 2.0 motor hacmine sahip arabaya binmesi çok zor.

1.6 110 beygir 245 torklu dizel araçtan sonra 1.6 hiç bir benzinli araç gitmiyor gibi geliyor buna yapacak bişey yok :) dizelin torkuna alışan benzinli düşük hacimli motora sahip otomobillere çok zor adapte oluyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.