Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Şampiyonlar Ligi Temsilcimiz Galatasaray'ın Rakipleri Belli Oldu

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Yakup haksızlığa karşı tahammülsüzlüğün umarım sadece gsnin aleyhine olan haksızlıklar için değildir.. Benim de yok tahammülüm ama ben kendi oyuncum da yapsa bunu küfrediyorum. Mesela dün kendini yere atan Olcay'a 14 dk falan küfrettim..

Manu maçında penaltınız verilmedi, bu maçta pek haksızlık görmedim ben ama varsa bile aklıma şu atasözü geliyor.. Alma mazlumun hakkını çıkar aheste aheste.. (burak yılmaz)

Burası yeri değil bence hiç girme onlara, ben yorumu ahmet'in sözüne karşılık dedim. kişisel husumetini takıma yansıtman taraftarlığa yakışmaz hele bugünlerde.

Sen küfür edebilirsin beni ilgilendirmez. Alenen ortada birşey yoksa oyuncunun performansına küfür etme hakkı bana verilmedi.

Taraftar spor severiz biz (ben) :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Furkan sana katılmıyorum. Gs köpek gibi mi koşuyor ? kusura bakma hiçbirine katılamıyorum.

Son cümlen hariç.

Reira'nın asıl yeri orası,geçmişine iyi bak bi ;) demekki sizin çocuklar geri kalmış takipte ve bence en iyi oyununu oynadı nerdeyse. Hata yapması yeri olmaması anlamına gelmez tamamına bak oyunun

Gerçekçi durum şu, planlanan takımdaki ufaluji,hamit ve engin olsaydı bununla birlikte formda melo ve elmander..

Sen bunları diyemeyecektin 2-3 ay olmadı 5 ay daha sabret bu yazını tekrar okuyalım

5 ay daha sabrederim de ben gs sabredemez şampiyonlar ligi maçları aralıkta bitiyor :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 ay daha sabrederim de ben gs sabredemez şampiyonlar ligi maçları aralıkta bitiyor :)

Bu onların derdi, ne senin ne benim. doğru mu ? sen nerden biliyorsun takımın planlamasını mesela?

bak furkan herşeyi bilen furkancım uefa örneği verdin o takım 1 yılda almadı bunu unutma .. gülme boşuna :) gerçekçi ol biraz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence Galataray iyi oynadı, ama Braga gerçekten takım oyunu oynadı.

Burak yılmaz'a ise diyecek söz bulamıyorum. Hakkaten kazık gibi oyun oynadı bu gece. Ben ilk 10-15 dk bu Galatasaray ezici üstünlük sağlar dedim. Ama nerde.

Ve maç bittikten sonraki yorumum "Ulan Galatasaray..." şeklinde oldu.

Hakeme gelince maçın kaderini değiştirecek bir karar verdiğini sanmıyorum, tabi sinirleri gerdi o da var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu onların derdi, ne senin ne benim. doğru mu ? sen nerden biliyorsun takımın planlamasını mesela?

bak furkan herşeyi bilen furkancım uefa örneği verdin o takım 1 yılda almadı bunu unutma .. gülme boşuna :) gerçekçi ol biraz

Vala ben bilmiyorum takım planlamasını ama 2 de 0 yapmak yoktu bu planlamanın içinde öyle değil mi ?

Ben sadece şu söylüyorum Fatih Terim yetersiz bi teknik direktör.. Soyunma odasında "HADİ HADİ HADİ ALLAH YARDIMCINIZ" demekle artık bir şeyler olmuyor.. Biraz teknik taktik analiz, rakibe göre diziliş gerekiyor. En basiti Riera işte.. Geçmişini incele demişsin sen ama zirve yaptığı Espanyol ve Liverpool yıllarında hep önde oynadı. Önemli olan bu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vala ben bilmiyorum takım planlamasını ama 2 de 0 yapmak yoktu bu planlamanın içinde öyle değil mi ?

Ben sadece şu söylüyorum Fatih Terim yetersiz bi teknik direktör.. Soyunma odasında "HADİ HADİ HADİ ALLAH YARDIMCINIZ" demekle artık bir şeyler olmuyor.. Biraz teknik taktik analiz, rakibe göre diziliş gerekiyor. En basiti Riera işte.. Geçmişini incele demişsin sen ama zirve yaptığı Espanyol ve Liverpool yıllarında hep önde oynadı. Önemli olan bu.

Furkan 2'de 0 tabiki değildir de bunun adı üstünde GRUP bitsin 6 maç sonuna bakalım onlarda açıklar... okey..

Neyse canım fatih sana kendini ispat ettirmek zorunda değil dalga geçtiğin adam froentina ve milan ile ne yaptı unutmuşsun sen..

Herneyse sen takıl böyle :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Furkan 2'de 0 tabiki değildir de bunun adı üstünde GRUP bitsin 6 maç sonuna bakalım onlarda açıklar... okey..

Neyse canım fatih sana kendini ispat ettirmek zorunda değil dalga geçtiğin adam froentina ve milan ile ne yaptı unutmuşsun sen..

Herneyse sen takıl böyle :)

Fiorentina da italya kupasını kazandı, milandan kovuldu :)

Gs deki ikinci dönemi geldi aklıma yaka paça kovduğunuz o günler... Umarım sonunuz o günlere benzemez :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiorentina da italya kupasını kazandı, milandan kovuldu :)

Gs deki ikinci dönemi geldi aklıma yaka paça kovduğunuz o günler... Umarım sonunuz o günlere benzemez :)

Sen milan'dan kovul, sonra yorum yap o zaman.

adama bunu derler, galatasaray kimi kovdu hatırlıyor musun sen ? siyahi bir adam vardı hani kıvırcık saçlı..

Furkan çok subjektif bakıyorsun 2. dönemde geldiğindede takımın mali durumu ve oyunculara bir bak bakalım.gerçekten yersiz tartışma kusura bakma..

önce feda'nızı düzeltin siz hadi bakalım :) byyyy

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sen milan'dan kovul, sonra yorum yap o zaman.

adama bunu derler, galatasaray kimi kovdu hatırlıyor musun sen ? siyahi bir adam vardı hani kıvırcık saçlı..

Furkan çok subjektif bakıyorsun 2. dönemde geldiğindede takımın mali durumu ve oyunculara bir bak bakalım.gerçekten yersiz tartışma kusura bakma..

önce feda'nızı düzeltin siz hadi bakalım :) byyyy

Yakupcm ben olayı kişiselleştirmiyorum ama sen kendi üzerine alnıyosun :)

Bu arada ovduklarımızı yarıştırıcaksak Del Bosque ve Shuster demem yeterli olucaktır :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakupcm ben olayı kişiselleştirmiyorum ama sen kendi üzerine alnıyosun :)

Bu arada ovduklarımızı yarıştırıcaksak Del Bosque ve Shuster demem yeterli olucaktır :)

Ben onu demek istemedim, sen kovuldu dedin, kovulmak kötü olduğunu göstermez dedim, sende örneklerin ile bunu doğruladın.

teşekkür ederim :yeah: sağol

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.