Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İstanbul'da Ford Yetkili Servis Önerisi

Tamer Tekin

Önerilen Mesajlar

Bayram haftası tatil için, eğer bir değişiklik olmaz ise, arabam ile İstanbul a gideceğim. Bayramdan sonraki üç günden herhangi birinde götürmek üzere İstanbul da, ustaları iyi, başından savmak için cevaplar vermeyen, ilgili bir yetkili servis tavsiye edebilir misiniz?

Aracın göğüsten, kapılardan, direklerden gelen sesler var ve buradaki servis de çözemediler...

Geçen sabah yola çıkarken aracın ekranında "fren yağ seviyesi düşük servise götürün" uyarısı çıktı, uzun yola çıkacağım için yolumun üzerindeki her zaman gittiğim servis olmayan diğer servise gittim. Bu arada aracın 30.000 km. bakımı da 3.000 km önce yapılmıştı. Neyse sabah uğradığım servis balataların bitmek üzere olduğunu, uyarıyı bu yüzden verdiğini söyledi. Tabi bunu arabaya şöyle bir bakıp söylediler, lastikleri filan sökmediler ve araca da fren hidroliği de eklediler. Bakımı yapan servis de balatalar ile ilgili bir sorun olmadığını belirtmişti.

Konuyu çok uzatmayayım, neticede farklı bir servise daha göstermek istiyorum ve İstanbul da bir yetkili servis önermenizi rica edeceğim.

Teşekkürler, herkese iyi bayramlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Anadolu Yakasında Şahsuvaroğlu

Avrupa'da Aydoğanlar veya Kent (Aylin hanım yardımcı olabilir)

Anadolu yakası : Şahsuvaroğlu (Maltepe)

Tavsiyeleriniz üzerine Anadolu yakasında Şahsuvaroğluna götürüyorum araçımı bugün 30.000 bakımı için umarım ilgilenirler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.