Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

En Değerli Global Markalar 2012

Önerilen Mesajlar

zevk...samsung cok sıradan geliyor...ben ayrıksı şeyleri seviyorum yapım bu herkeste yok...xperia wifisi laptoptan güclü biliyormusun...balkonda tutuk izlediğim bir videoyu u serisinde takılmadan izledim...ben cok hızlı olması subu pek anlamam sonucta...baktıgımda xevkli gelicek bir yapısı olmalı...yani..cok hızlı olsa noluyor nasada calışmıyorumki ben... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Samsung'a rekor ceza: Apple'a 1 milyar dolar ödeyecek

Apple ile Samsung'un patent davalarında önemli bir gelişme yaşandı. ABD'nin Kaliforniya şehrinde Apple tarafından açılan dava haklı bulundu ve Samsung 1 milyar doları Apple'a ödemeye mahkum edildi.

Jüri, Samsung'un Apple patentlerini kasıtlı olarak ihlal ettiğine karar verdi. Aslında davaya konu olan birçok patent var ve hepsi ihlal edilmiş değil ancak ihlal edilen patentler Samsung'a 1 milyar dolar ceza olarak geri döndü.

İhlal edilen patentlerin başında iPhone tasarımının Samsung'ca kullanılması geliyor.

Kararın ardından ABD genelinde birçok Samsung ürünün satışına yasak gelmesi olası hale gelmiş oldu.

Apple, söz konusu dava için Samsung'dan 2.7 milyar doları almayı hesaplıyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Son moda: Tuvalet beyazı!

ABD'li dev, teknoloji dışındaki sektörleri de etkiliyor

772388_detay.jpg?1346338866favorilere_ekle_btn.png

• zarf.gif

Son bir haftada Samsung ile yaşadığı patent savaşıyla gündemden düşmeyen teknoloji firması Apple, konusu dışındaki alanlarda da köklü değişikliklere yol açıyor. Popüler otomotiv blogu Motoramic'e konuşan BMW baş tasarımcılarından Sandy Mcgill arabalarında son 10 yıldır en çok tercih edilen rengin gri olduğunu, ancak bu sene beyazın tahtı ele geçirdiğini söyledi.

"ESKİDEN TUVALET RENGİYDİ"

Üreticilerin de normalde tasarımı ön plana çıkardığı için gri rengini sevdiğini belirten Mcgill “Bu değişim Steve Jobs'ın işi. Apple bu başarısını yakalamadan önce beyaz, buzdolabı veya tuvalet seramiklerini hatırlatıyordu. Apple beyaz rengine değer kattı” diye konuştu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.