Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

En Değerli Global Markalar 2012

Önerilen Mesajlar

hatice sevmiyom ben...ledli sony xperia seviyom playstation ve diğer özellklerini...ice cream sandwichi yapıyom.

Bu yeni çıkmış

http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Sony-Xperia-ion-video-inceleme.htm

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

güzelmiş...teşekkürler...bence cok klass duruyor...p serisi elime uygun s serisinde sarı leke olayı biraz can sıktı gerçi firma birebir değiştirme yapıyormuş ama yinede can sıkıcı eşim şu an U serisinden memnun bilhassa alttaki ledler gece cok hoş oluyor ve kullanımı kolaylaştırıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim oğlan gördü az önce bu videoyu buda güzelmiş baba dedi gitti :)

Note 2 yi beklemeye devam.......

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Note 2 özel bir işlemci ve gpu ile bekleniyor sanırım. S3'ün önünde bir cihaz olacak sanıyorum. Fakat büyüklüğü beni aşıyor.

Aynen öyle büyük bir ihtimalle çift çekirdek exnynos 5 ve mali 604-gpu grafik işlemcisi ile gelicek.Kamera için 13 megapikselden de bahsediyorlardı fakat o iptal olmuş yine 8 megapiksel ile gelicek.Tabi bu bilgilerin hepsi varsayım kesin bilgileri 29 ağustosta tanıtımla birlikte açıklıycaklar.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öyle olsaydı çokktaaannn şimdiye s3 almıştım. :) O resimdeki gibi bunu yapsa alıcak olan sen olmayasın fanatik ios çu.Şimdi o telefon iphone 5 olsa çoktan siparişini vermiştin :) :)

Bak sen almadan ben aldım ;)

post-1-1345743024,1002_thumb.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aslında ipadlerin yerini almakta bu tür telefonlar....ama samsung cok tırt telefon...ben almam sony xperia süper....iphone legend...saygılar... :pray:

Xperia süper mi? Arc S vardı bende. Arayuzu iyi değil, yazılım desteğinde iyi değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.