Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'de En Beğendiğiniz Detay Nedir?

Ferhat O.

Önerilen Mesajlar

Espri yapıyor Cem abi bende bilerek diyorum. Sana hak vermesek cevap vermezdik yoksa tanımadınız mı bizi :D

Aaa çok ayıp çok

Bİz birbirimizin ne demek istediğini yavaş yavaş anlamaya başlıyoruz onda sorun yok hatta senin takıldığından zaten eminim ben yeni gelen arkadaşlar beni iyice takıntılı zannedicekler cem abi yüzünden :) ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öyleyim ford bu sorunu halledene kadarda bu takıntımdan vazgeçmeyede niyetim yok.Ben arabayı alırken napıp yapıp halledicez diyip resmen kandırdılar ona gıcık oluyom koca ford a yakışmıyor.Cem abi hep kendi adına düşünüp konuşuyor onu rahatsız etmeyen bir sorun benide rahatsız etmemelimi anlıyamadım düşüncesini.Ben kullandığım bir materyali bozuk olduğu için rahatsız olup takıntılı oluyorum o benim kadar kullanmadığı için ve rahatsız olmadığı için takıntısız mı oluyor pess.

Bu düşüncesine saygı duymakla birlikte benim düşüncemede saygı duyulmasını talep ediyorum sayın moderatör :)

Sevgili Ferhat, hala tanımamışsın beni, doğal, üç beş satır yazıya bakıp hüküm vermek yeterli ve doğru olmaz.

Senin iyiliğin için yazıyorum...

Durumu sorun yaparsan, sonradan sorunla bir ölçüde yaşamak mümkünse de onu bir mücadele odak noktası yapar ve elinde olmayarak başarısız kalırsan mutsuz olursun, nitekim oluyorsun da...

Dert etmemeye çalış duymamazlıktan gel.

Sesi dinleme müziği dile.

Şimdi deme bana "sen benim gibi dinlemiyorsan" da, "benim kulaklarım hassas" da; duymak istersen duyarsın, istemezsen de bununla pekala yaşarsın.

Yaşamak zorunda mısın? Asla...

Ama kendini bunun için üzmene de gönlüm razı olmuyor, rahata kavuşman için farklı yöntemler deniyorum.

Üç mesajının birinde parazit diye kıvrandığını görünce de emin ol üzülüyorum.

Tez zamanda takıntından kurtulmanı dilerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Demek istediğini anlıyorum ve beni düşündüğün için ayrıca teşekkür ederim bu konuya fazla takmam ta enbaşında bana verilen ve tutulmayan sözlerdir.Bana en başta dürüst olup bu sorunu halledemeyiz yada hallederizde zaman alır gibi bir açıklamada bulunsaydılar o zaman bu kadar takmazdım.Hayatta en sevmediğim şeydir salak yerine koyulup kişilerin yada kuruluşların tutamıycağı veya tutmıycağı sözleri vermesidir.

Bu arada sana benim kadar kullanmıyorsun demem deki kasıt yok ses kulağı yok yükses ses falan değil.Benden çok daha iyi bir ses kulağın olabilir estağfurullah böyle anladıysan.Bendim aracımda anfi destekli ses sistemi olduğu için tüm hataları bariz duyuyorum ve rahatsız oluyorum demek istedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ferhat kesinlikle haklı. Ama bu kendisini mutsuz etmesine değmez. ( durum böyle ise) Tek mutsuzluğun bu olsun kardesim.

Mutsuzluk değil daha çok verilen sözlerin tutulmaması yüzünden yoğun bir sinir benim yaşladığım :)

Öyle olsun inşallah teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada bu konuyuda burada kapatalım konu dağılıyor.

Focus 3 te en beğendiğim şeyler.

Ses sistemi dışındaki herşey.Daha öncede dediğim gibi neremi neremi her yerini :).

Ama her gördüğümde bana tüm sorunları unutturan dierksiyon şekli gösterge paneli ve onun gece aydınlatması

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada bu konuyuda burada kapatalım konu dağılıyor.

Focus 3 te en beğendiğim şeyler.

Ses sistemi dışındaki herşey.Daha öncede dediğim gibi neremi neremi her yerini :).

Ama her gördüğümde bana tüm sorunları unutturan dierksiyon şekli gösterge paneli ve onun gece aydınlatması

Geniş ekran alırsan, orada çok şık mavi oval göreceksin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili Ferhat, hala tanımamışsın beni, doğal, üç beş satır yazıya bakıp hüküm vermek yeterli ve doğru olmaz.

Senin iyiliğin için yazıyorum...

Durumu sorun yaparsan, sonradan sorunla bir ölçüde yaşamak mümkünse de onu bir mücadele odak noktası yapar ve elinde olmayarak başarısız kalırsan mutsuz olursun, nitekim oluyorsun da...

Dert etmemeye çalış duymamazlıktan gel.

Sesi dinleme müziği dile.

Şimdi deme bana "sen benim gibi dinlemiyorsan" da, "benim kulaklarım hassas" da; duymak istersen duyarsın, istemezsen de bununla pekala yaşarsın.

Yaşamak zorunda mısın? Asla...

Ama kendini bunun için üzmene de gönlüm razı olmuyor, rahata kavuşman için farklı yöntemler deniyorum.

Üç mesajının birinde parazit diye kıvrandığını görünce de emin ol üzülüyorum.

Cem Beyin bu iletiyi yazarken içinden 10000 e kadar saydığına bahse girerim.... :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bugün fark ettim. F2 lerde olan 220 v prizi kaldırmış bunlar. F3 de böyle bir özellik olmaz mı yaa. Mutlaka bir şeyi eksik edecekler.

İşte bu özelliğini beğenmedim :mad:

Ferhat O. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.