Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'de En Beğendiğiniz Detay Nedir?

Ferhat O.

Önerilen Mesajlar

merhaba

F3 araçlarda en beğendiğiniz detay sizce nedir. Yol tutuş, performans gibi özelliklerden ziyade daha küçük detayları merak ediyorum.

Senin en güzel yerin kahverengi gözlerin :) misali...

( umarım bu konu daha önce açılmamıştır ve bende doğru yerde açmışımdır. Baktım sağa sola ama bulamadım admin, valla araştırdım bak)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ön farlardaki gündüz farları,

Ve en hoşuma giden özelliği de aynaların içeriden kapanması. Sıkışık bir yerden geçerken 55-60 yaşlarındaki Yazı işleri müdürümüz elini aynaya doğru götürerek " bir yere çarpmasın, şu aynayı kapatıvereyim" demesinin üzerine, benim düğmeye basarak aynayı kapattıktan sonraki müdürün bana doğru bakışı gözümün önünden gitmiyor. :D :D :D :D Çok komik bir andı. :D :D

Ve kesinlikle bagaj kapağının uzaktan kumanda ile komple açılabiliyor olması (sedan).

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mercedes ve bmw lerde dahi bulunamayan muhteşem ötesi parazitsiz ve prüzsüz araç içi teyp in ses kalitesi.Anlatılmaz anca yaşanır bu güzellik :) :) :)

Şaka bir yana en sıcak havalarda dahi en fazla 30 40 saniyede soğutmaya başlayan ve izmir gibi yerde daha 4.kademesine gerek duymadığım kliması.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mercedes ve bmw lerde dahi bulunamayan muhteşem ötesi parazitsiz ve prüzsüz araç içi teyp in ses kalitesi.Anlatılmaz anca yaşanır bu güzellik :) :) :)

Şaka bir yana en sıcak havalarda dahi en fazla 30 40 saniyede soğutmaya başlayan ve izmir gibi yerde daha 4.kademesine gerek duymadığım kliması.

senin camlarda film varmıydı abi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

adaş sen baya içerlemişsin şu parazit işine :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

davulun seside uzaktan hoş geliyor Bekir abi :)

İçine dindiğimde dahada çok beğeniyorum aracımı....hem bana o kadar seslide gelmiyor yıllardır dizele bindiğim için heralde...sadece benzilli çalışmıyor gibi geliyor asıl o rahatsız edici. ^_^ ..ne öyle akülü araba gibi. ^_^ ...araba dediğin çalıştığını belli edecek arkadaş....ben ünv. zamanı ameriken araçlarındaki o gür gür sese biterdim... :sofeer: .

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.