Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'de En Beğendiğiniz Detay Nedir?

Ferhat O.

Önerilen Mesajlar

Engin bey güldürdün beni. :lol:

Hayırdır abi Atılgan ve sen, nerden tanışıklık.

Atılgan'a sor bakalım. Artvin'e 1999'da ilk focus'u kime satmışlar birde F2.5'u ilk kime satmışlar ;)

13 yıldır her yıl oradayız ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kesinlikle haklısın abi, Rize yetkili satıcısı Atılgan'ın bu konuda hakkı yenmez. Kesinlikle ilgililer ve probleminizi mutlaka çözüme kavuşturuyorlar

Bizim burdaki serviste elinde geleni yapıyor hatta benim ricam ile daha sorunun nereden olduğu bile kesinleşmemişken istediğim parçayı getirtip denettim

Sorun sevrviste değil bana açıklama yapan ve mutlaka halledicez diyen ford merkez yani otosan.Servis bana haklısın ne istersen söyle bu konuda onu yapalım sana otosan yüzünden mahçupuz diyorlar.

Ford otosanın yaptığı açıklama ise biz sorunu almanyaya bildirdik bize hala geri dönüş yapmadılar dediler sonra arayıp almanyadan yapılan açıklamada bu sorun genel bir sorun olduğu için belli bir şikayet sayısına ulaşmadıktan sonra bişey yapamazlarmış gibi saçma sapan bir bahane ile dönüş yaptılar.Yani bayi ve servislerin yapabileceği bir şey yok.Bayi senin olsa bile almanya işi çözmedikten sonra hikaye.O yüzden yakıştıramıyorum koskoca ford a

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kesinlikle haklısın abi, Rize yetkili satıcısı Atılgan'ın bu konuda hakkı yenmez. Kesinlikle ilgililer ve probleminizi mutlaka çözüme kavuşturuyorlar

Sizin aracınız smart paket değil ise büyük bir ihtimalle bu sorun sizdede mevcut.Vaktiniz olursa yada bakımda sorun bakalım atılgan daki servise onlar bişey yapabilirlermi bu konuda(hiç ümidim yok ya neyse)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sizin aracınız smart paket değil ise büyük bir ihtimalle bu sorun sizdede mevcut.Vaktiniz olursa yada bakımda sorun bakalım atılgan daki servise onlar bişey yapabilirlermi bu konuda(hiç ümidim yok ya neyse)

Bana sorarsanız bu sorun değil çünkü dinlerken duyulan bişey değil :D sinirlenme de şimdi :D

Bağlantı var ve müzik çalmıyorsam sesi niye açayım ki :P

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizim burdaki serviste elinde geleni yapıyor hatta benim ricam ile daha sorunun nereden olduğu bile kesinleşmemişken istediğim parçayı getirtip denettim

Sorun sevrviste değil bana açıklama yapan ve mutlaka halledicez diyen ford merkez yani otosan.Servis bana haklısın ne istersen söyle bu konuda onu yapalım sana otosan yüzünden mahçupuz diyorlar.

Ford otosanın yaptığı açıklama ise biz sorunu almanyaya bildirdik bize hala geri dönüş yapmadılar dediler sonra arayıp almanyadan yapılan açıklamada bu sorun genel bir sorun olduğu için belli bir şikayet sayısına ulaşmadıktan sonra bişey yapamazlarmış gibi saçma sapan bir bahane ile dönüş yaptılar.Yani bayi ve servislerin yapabileceği bir şey yok.Bayi senin olsa bile almanya işi çözmedikten sonra hikaye.O yüzden yakıştıramıyorum koskoca ford a

e o zaman tüm forumdaşlar gidelim servise yeterli sikayet sayına ulaştıralım Almanya'yı. Bu mudur dertleri yani

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

e o zaman tüm forumdaşlar gidelim servise yeterli sikayet sayına ulaştıralım Almanya'yı. Bu mudur dertleri yani

Valla ben kaç aydır yırtınıyom belli bir şikayet sayısına ulaşalım diye ama pek takan yok herkez halinden memnun.Dedimya yüksek ses dinlemeyen çoğu kişi bunu farkında bile değil :) Yada takmıyor
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bağlantı var ve müzik çalmıyorsam sesi niye açayım ki

Yok ya ne sinirlencem yanımda olsan ayrıda :)

Şarkı aralarında yada eslerde çok bariz duyuluyor sen duymak istemezsen yada takmazsan ayrı tabi o kişinin bileceği iş ama sana şöyle bir örnek vereyim sıfır bir araba aldın ve aksında boşluk var ses yapıyor ama arabanın gidişinde sorun yok e sen bu durumda ya olsun sonuçta gidiyor boşvermi dersin.

Sonuçta sıfır alınan bir araçta hata var ve sen bu hatayı kabul edebilirsin ama ben asla kabul edemem 50 bin tl verdiğim sıfır bir araçta

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.