Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'de En Beğendiğiniz Detay Nedir?

Ferhat O.

Önerilen Mesajlar

yooo biz kendimize değil otosan a eziyet etmeye niyetliyiz ^_^

Bu efelenmeleri...niye tüm ford kullanıcıları yapıyor acaba merak ediyorum başka bir model araba olsa vw yada toyota sanmıyorum böle yapılcağını ben...kendi fikirleriyle girip ustanın fikirlerine ikna olmuş şekilde çıkarlar çünkü....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu efelenmeleri...niye tüm ford kullanıcıları yapıyor acaba merak ediyorum başka bir model araba olsa vw yada toyota sanmıyorum böle yapılcağını ben...kendi fikirleriyle girip ustanın fikirlerine ikna olmuş şekilde çıkarlar çünkü....

eee örgütlenme böyle birşey işte, insana cesaret veriyor tek başına olmadığını bilmek

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bugün fark ettim. F2 lerde olan 220 v prizi kaldırmış bunlar. F3 de böyle bir özellik olmaz mı yaa. Mutlaka bir şeyi eksik edecekler.

İşte bu özelliğini beğenmedim :mad:

Eksiklik değil, tercih..

Priz avrupa'nın belli başlı ülkelerinde opsiyondu, ülkemizde tit ile standart'dı ghia zamanında hiç yoktu...

Yani bu bir opsiyon tercihi..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nereden biliyorsun ?

Çık gez etrafına bir bak bakalım, tipik türk işte oturduğu yerden üfürüyor.. :D

Adamlar hakkını arıyor, enayi değiller :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eksiklik değil, tercih..

Priz avrupa'nın belli başlı ülkelerinde opsiyondu, ülkemizde tit ile standart'dı ghia zamanında hiç yoktu...

Yani bu bir opsiyon tercihi..

iyide böyle bir şeçme hakkı tanımıyor ki bize, tit x de mi var priz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iyide böyle bir şeçme hakkı tanımıyor ki bize, tit x de mi var priz?

Önce sormanız gereken soru, focus 3'de tüm dünya üzerinde böyle bir opsiyon var mı ?

BİLMİYORUM.

olması da gerekli değil, çünkü 220 v olması güçlü olduğunu göstermiyor watt değeri minimal düzeyde..Eksikliğini hissetmezsiniz..Converter ile mevcut 12v'yi dönüştürebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önce sormanız gereken soru, focus 3'de tüm dünya üzerinde böyle bir opsiyon var mı ?

BİLMİYORUM.

olması da gerekli değil, çünkü 220 v olması güçlü olduğunu göstermiyor watt değeri minimal düzeyde..Eksikliğini hissetmezsiniz..Converter ile mevcut 12v'yi dönüştürebilirsiniz.

olmazsa olmaz değil elbette,

bende diyorum ki bir önceki modelde koymuşsun şimdi niye kaldırıyorsun.

hazır bunun entegre olanı varken bir daha niye konverterla uğraşalım

gücü zaten watt la ifade ediyoruz eskisi laptop u pek ala şarj ediyordu, daha fazla akım çeken başka bir alet bağlamadım bilmiyorum watt gücü nedir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

olmazsa olmaz değil elbette,

bende diyorum ki bir önceki modelde koymuşsun şimdi niye kaldırıyorsun.

hazır bunun entegre olanı varken bir daha niye konverterla uğraşalım

gücü zaten watt la ifade ediyoruz eskisi laptop u pek ala şarj ediyordu, daha fazla akım çeken başka bir alet bağlamadım bilmiyorum watt gücü nedir

En fazla laptop şarj eder zaten o da ortalama 60W kadar

Maksimum değeri ise 150w felan yada 130 böyle bişeydi...Yanlış hatırlamıyorsam da focus 3 lerde bu yok her hangi bir ülkede olsa..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bırak vw yi toyotayı mercedes te audi de bmw de olsun bu sorun şu an ford a bu sorun için ne yapıyorsam 10 mislini onlara yaparım mahkemeye vermek dahil o kadar para vericem ve böyle saçma bir sorunla karşılaşıcam ki onlarda bu sorun olmaz ama sen ne demek istediğimi anladın abi :)

valla arkamda kimseyi göremezsem fil de alırım dinazorda :)

yapacak birşey var mı?

Adaş sen bakma teyfik abiye onun mizacı böyle ben onu böyle sevdim sende seversin :) :) :)

Madem yeterli şikayet sayısına ulaşmadan bişey yapamazlarmış bizde ulaştırırız.

Kimler benimle arkadaşlar heeeeyyyyytttt (moderatöründe desteğini aldık) :)

Yakup Çağatay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.