Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'de En Beğendiğiniz Detay Nedir?

Ferhat O.

Önerilen Mesajlar

Detay deyince...

1. Aktif ön ızgara (kışın motor çok çabuk ısınıyor)

2. Aktif şehir için güvenliği (çarpmadan korudu gerçekten, şu anda çalışmıyor olsa bile)

3. Otomatik yağmur farı

4. Silecek çalışma şekli ve geniş silme alanı

5. USB/Aux girişi, BT entegrasyonu ve sesli kontrol

6. Gündüz farları

Bunun dışında performans, konfor, sürüş güvenliği, kabin ergonomisi vb. tüm değerlendirme kriterlerinde fazlası ile tatmin edici.

Açıkcası memnun olmadığım bir yanı yok, arka oturma alanı göreceli dar ama o da beni hiç etkilemiyor.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Detay deyince...

1. Aktif ön ızgara (kışın motor çok çabuk ısınıyor)

2. Aktif şehir için güvenliği (çarpmadan korudu gerçekten, şu anda çalışmıyor olsa bile)

3. Otomatik yağmur farı

4. Silecek çalışma şekli ve geniş silme alanı

5. USB/Aux girişi, BT entegrasyonu ve sesli kontrol

6. Gündüz farları

Bunun dışında performans, konfor, sürüş güvenliği, kabin ergonomisi vb. tüm değerlendirme kriterlerinde fazlası ile tatmin edici.

Açıkcası memnun olmadığım bir yanı yok, arka oturma alanı göreceli dar ama o da beni hiç etkilemiyor.

yani arka koltuk fantazisinden uzak durun diyorsunuz.... :kıhkıh:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhaba

F3 araçlarda en beğendiğiniz detay sizce nedir. Yol tutuş, performans gibi özelliklerden ziyade daha küçük detayları merak ediyorum.

Senin en güzel yerin kahverengi gözlerin :) misali...

( umarım bu konu daha önce açılmamıştır ve bende doğru yerde açmışımdır. Baktım sağa sola ama bulamadım admin, valla araştırdım bak)

En güzeli aracım yazılımlı da olsa F3 gerimde kalması tabiki dizel olmak şartıyla gerimde kalması ferhat abi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

adaş sen baya içerlemişsin şu parazit işine :)

Hemde nasıl taaa ben arabayı almadan evvel daha parasını bile ödemeden şikayet ettim kesin halledicez siz merak etmeyin dediler taaa nisan sonunda.Daha 1 kere telefon açmaları dışında bir değişiklik yok.Ben birde anfi destekli ses sistemi döşedim araca bazen sesi açınca bariz ortaya çıkıyor.

Belki birçok insan benim yerimde olsa ya duymaz duysada sallamaz ki daha önce bende yok o ses diyip sonrasın aa varmış diyen çok arkadaş oldu hatta söylemesen haberimiz olmıycaktı diyenlerde oldu fakat ben araç kullanırken müzik dinlemeyi çok severim ve ses kunusunda çok kılımdır.

50 bin tl verdiğim bir araca bunu yakıştıramadım haksızmıyım üstüne üstük yapıcaz deyip söz verdikten sonrada ilgilenmemek ayrı bir sinir konusu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hemde nasıl taaa ben arabayı almadan evvel daha parasını bile ödemeden şikayet ettim kesin halledicez siz merak etmeyin dediler taaa nisan sonunda.Daha 1 kere telefon açmaları dışında bir değişiklik yok.Ben birde anfi destekli ses sistemi döşedim araca bazen sesi açınca bariz ortaya çıkıyor.

Belki birçok insan benim yerimde olsa ya duymaz duysada sallamaz ki daha önce bende yok o ses diyip sonrasın aa varmış diyen çok arkadaş oldu hatta söylemesen haberimiz olmıycaktı diyenlerde oldu fakat ben araç kullanırken müzik dinlemeyi çok severim ve ses kunusunda çok kılımdır.

50 bin tl verdiğim bir araca bunu yakıştıramadım haksızmıyım üstüne üstük yapıcaz deyip söz verdikten sonrada ilgilenmemek ayrı bir sinir konusu

kesinlikle haklısın abi, Rize yetkili satıcısı Atılgan'ın bu konuda hakkı yenmez. Kesinlikle ilgililer ve probleminizi mutlaka çözüme kavuşturuyorlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.