Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'de En Beğendiğiniz Detay Nedir?

Ferhat O.

Önerilen Mesajlar

Yok ya ne sinirlencem yanımda olsan ayrıda :)

Şarkı aralarında yada eslerde çok bariz duyuluyor sen duymak istemezsen yada takmazsan ayrı tabi o kişinin bileceği iş ama sana şöyle bir örnek vereyim sıfır bir araba aldın ve aksında boşluk var ses yapıyor ama arabanın gidişinde sorun yok e sen bu durumda ya olsun sonuçta gidiyor boşvermi dersin.

Sonuçta sıfır alınan bir araçta hata var ve sen bu hatayı kabul edebilirsin ama ben asla kabul edemem 50 bin tl verdiğim sıfır bir araçta

Abi beni kriter alma derim;

Bu sesten hiç yoktu, s60'a alpine bluetth ıvırzıvırını takınca bu ses oldu..ama iş gördüğü için iptal etmiyorum.Yani ben 90 liralık arabaya sonradan bunu yaptım..

Herkes senin gibi olamıyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir dakika ben problemi yanlış mı anladım?. herhangi bir medya oynatılmadan, ses yüksek seviyelere çıkarıldığında uğultu veya parazit mi geliyor hoparlörlerden

İşte bir kişiye daha farkettirdim bu sorunu cem abi olsaldı kesin derdi ferhat yine birilerinin keyfini kaçırdı :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani ben 90 liralık arabaya sonradan bunu

İyide sonradan taktım diyon arabayı ilk aldığında orjinal halinde böyle bir sorun olsaydı yinede ses çıkarmıycakmıydın.İşime yarıyor deyip boşmu verecektin dürüstçe cevap ver :)

Ben bir 90 bin verdiğim bir araçta böyle bir sorun yaşıycam o arabanın üstüne tükürür ne alırım nede binerim o kadar diyim sen anla :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

araba şimdi yanımda değil akşama eve giderken deneyelim bakalım bizimkinde de var mı? Muhtemelen vardır fakat ben yüksek sesle fazla dinlemediğimden anlayamamışımdır. sadece bt üzerinden dinlerken yapıyorsa üzerinde durma bence adaş. keyfini çıkar boşver....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyide sonradan taktım diyon arabayı ilk aldığında orjinal halinde böyle bir sorun olsaydı yinede ses çıkarmıycakmıydın.İşime yarıyor deyip boşmu verecektin dürüstçe cevap ver :)

Ben bir 90 bin verdiğim bir araçta böyle bir sorun yaşıycam o arabanın üstüne tükürür ne alırım nede binerim o kadar diyim sen anla :)

:zha: Bilmem ki, abi dediğim gibi hiç duymamam ihtimalim de var..Hani durup dururken sesi açmazsam anlamazdım diye düşünüyorum..

Alpine'ı da taktıktan sonra test ederken duyduk.. bilmiyorum :) Yani sorun yapan parça belki 200 euro bile değildir..Fiyatlara girmeyelim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

araba şimdi yanımda değil akşama eve giderken deneyelim bakalım bizimkinde de var mı? Muhtemelen vardır fakat ben yüksek sesle fazla dinlemediğimden anlayamamışımdır. sadece bt üzerinden dinlerken yapıyorsa üzerinde durma bence adaş. keyfini çıkar boşver....

Dinlerken yok.Dinlemeyince var :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sadece bluetooh ta olsa sorun etmiycem.Ben müziğimi telefonumdan dinliyorum auxtan bağlı.Tüm aux bluetooth ve usb girişinde bu sorun mevcut çünki hepsi bluetooth kitinin içinden geçiyor.O kit i değiştirdim ama yine düzelmedi sorun.Sadece radyo ve cd çalarda duymuyorsun bu sesleri
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani sorun yapan parça belki 200 euro bile değildir..Fiyatlara girmeyelim :D

Benide kızdıran şey o işte 3 kuruşluk parça yüzünden sinir oluyorum bırak 200 euroyu sorunun hallolcağını bilsem 500 euroyu bi kalemde vermeye razıyım hemde kendi cebimden garantiden değil(aramızda kalsın ama :) )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elbette var cam filmindendir o diyceksen önceki focus 2 im dede film vardı ama bu kadar iyi değildi soğutması.Cam filmlerinin etkisi yok mu ?Tabikide var

yok bende hemen tam güç açılıyor rahatsız bile ediyorda ondan sordum abi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.