Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus Lansman ve Test Yorumu

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• Yanıt 91
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yok direksiyon 360 derece dönüyormuşta yok 450 derece sağaymışta..Ne tartışıp durmuşsunuz siz yahu..Ne gereksiz tartışmalar, dönerdiydi dönmezdiydi... :wub: Otomatik parkediyormu ediyor olay budur,gerisi önemsiz bence...Hem ben o sistemi olsada olmasada merak etmiyorum,hiçte kullanmayacağım büyük ihtimal,o sistemde tek işime yarayacak olan ön ve arka sensörler..Ön sensör özellikle...Benim için sony+8 hoparlör ve kör nokta uyarı sistemi önemli bir de start-stop..Ama bu 3 özellikte henüz yok...Olmadığı içinde bişey söylüyemiyorum,olması gereken özellikler fakat bunlar.... :) Neyse ben Devlet Bahçeliyi zilemeye devam ediim,hepiniz yatmışsınızdır zaten,ne diye yazıyorsam bu saatte zaten..Dur bide 18 yaş sayfasına bakiim bu arada :içelim:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaw hergün o üçlü donanımı görmekten arabadan soğudum yemin ederim :D

Ford'a hergün yazarsan sana bedava vereceklermiş abi :D ordan devam et en iyisi :) bizden hayır yok o donanımlara benden söylemesi

Focustan soğuyan Focus Forum Admini ehehehehüüüüü...İşte böyle adamı soğuturlar arabadan..Seni bile soğuttuysam normal vatandaşı nasıl etkiliyorum demekki,devam o zaman,focusu bu haliyle ne kadar az sattırırsam fiyatını düşürürler,sonyi ve kör noktayı getirirler o zaman... :içelim:

Yakup biz ayrı Focusların insanlarıyız,sen halihazırdaki Focusu beğenirsin ama ben asla , kolay beğenmiyorum çünkü...Beni ne Focuslar istedi de varmadım,vermedim (kalbimi)...Ehehehehüüüü.... :wub:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.