Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yaz Tatili Tavsiyeleri

ferhat tezcan

Önerilen Mesajlar

Ağustos sonuna doğru gitmeyi düşünüyoruz. Otele bağlanmadan hafif gezebileceğimiz ama çoğunlukla kafa dinlemelik bir tatil istiyoruz. Ayarlamakta biraz geç kaldık aslında ama işlerin belirsizliği yüzünden başka çare yoktu doğrusu. Ben Bozburun diye düşünüyorum ama hala netleştiremedik. Önerileriniz varsa çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

İzmir sürmeli efes e git. Testuser gönül rahatlığıyla gönderir seni. Yaş ortalaması 55 olduğundan sıkıntı çıkmaz ha ha

:D Konu ben değilim :P ama tavsiyeyi dikkate alacağım, bu arada ben tatili heba ettim ufak ufak bir yerer gider geliriz artık eylül'de.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İzmir sürmeli efes e git. Testuser gönül rahatlığıyla gönderir seni. Yaş ortalaması 55 olduğundan sıkıntı çıkmaz ha ha

isterse Bodrum'a gitsin Doğan abi hiç fark etmez :guitar:Aynı şekilde ben de gitmek isteyebilirim ama sonra :smiley2k:

:D Konu ben değilim :P ama tavsiyeyi dikkate alacağım, bu arada ben tatili heba ettim ufak ufak bir yerer gider geliriz artık eylül'de.

gitti cağnım tatil, ah ah :P 

Bursa ya bekleriz efem. Köfte vaaar. Sucuk vaaar

O değil de Ankara ekibi olarak bi mangal yapsanıza :yemek:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
6 dakika önce, Serdar Eryürekli said:

Oteller için erken rezervasyonlar başlamış. Gidecekler kaçırmasın.

Geçen yıl erken rezervasyon yaptırdığım için zararlı çıktım, yaz dönemi turist az olduğu ve oteller tam dolmadığı için fiyatlar benim erken rezervasyon ile aldığımdan daha düşüktü.

Rusya devlet başkanı Putin vatandaşlarına Türkiye'ye gitmeyin demeye başladı görünen o ki bu yıl da sezon fiyatları düşük olacak/olabilir.

Hakan Saraylı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 dakika önce, Hakan Saraylı said:

Geçen yıl erken rezervasyon yaptırdığım için zararlı çıktım, yaz dönemi turist az olduğu ve oteller tam dolmadığı için fiyatlar benim erken rezervasyon ile aldığımdan daha düşüktü.

Rusya devlet başkanı Putin vatandaşlarına Türkiye'ye gitmeyin demeye başladı görünen o ki bu yıl da sezon fiyatları düşük olacak/olabilir.

Ben geçen sene takip ettim düşüş görmedim ama senin otele denk gelmiş demek ki abi :)

Ama bu Rusya işi bence de fiyatların düşük olmasına sebep olacak. Neyse gidecekler için hayırlısı diyeyim. Benim iş bu senede zor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rusya turizm bakanı rus turizm operatörü firmalarının zararını karşılayacak kaynağın (paranın) hazır olduğunu söyledi. Gerekirse zarar ederiz ama size turist yok diyor.

Avrupa'da ki terör olayları ve Rusya ile gerilimin neticesinde turizm bu yıl çok kötü bir sezon yaşayacak gibi duruyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.