Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yaz Tatili Tavsiyeleri

ferhat tezcan

Önerilen Mesajlar

Daha gitmedik bakalım. Ben otel sevmem, kalabalık çok insan olan yer sevmem, bin kişi aynı yerde yemek yenen yer sevmem, animasyon sevmem,  vs. 

Ben otel severim ama Alaçatı'ya gidecek olursam bende otele kapanmam. Gider gezerim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yav ben dahil birçok kişi sizin oralara geliyo.Bide soruyon mu nere gidek diye. Sen de Ankara ya gel tatile :D

Sürmeli Efes 25 temmuz girer 1 ağustos çıkarım

Canım Benim ben kuşadasına akşam yemeğine de gidip gelebiliyorum, insan değişik bir yerlere gitmek istiyor. Çeşme; Kuşadası; Foça; ayvalık zaten hep gidip geldiğimiz yerler.

Şöyler ağaçların içinde kemer tarafında falan Emre nin de rahat rahat takılabileceği bir yer bakıyoruz. ilk iki şartımız ağaçlık olması ve çocuk havuzu olması :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Canım Benim ben kuşadasına akşam yemeğine de gidip gelebiliyorum, insan değişik bir yerlere gitmek istiyor. Çeşme; Kuşadası; Foça; ayvalık zaten hep gidip geldiğimiz yerler.

Şöyler ağaçların içinde kemer tarafında falan Emre nin de rahat rahat takılabileceği bir yer bakıyoruz. ilk iki şartımız ağaçlık olması ve çocuk havuzu olması :D

voyage türkbükü ve diğerleri asla hayır kelimesinin olmadığı yerler...tavsiye...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayıptır yazması ben bu sene tatilimi erken bitirdim.

Mayıs ortasında Porto - Lizbon, geçen hafta da Valetta - Sirakuz (Malta - Sicilya)  yaptık, araya bir de iş icabı Paris ve Ankara sıkıştı. 

Temmuz sonu da Istanbul ve Niğde olacak. 

Sonbahara Allah kerim.

Gezi yazılarını ekleyeceğim uygun bir zamanda. 

Haset etmeyin ne olur, uğraşın sizin de olur... :kıhkıh:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nolmuş yani.Bize de sn imelih deniz söz vermişti ama ilk taksit olarak göl verdi.Hatta arabalarımıza bile yüzme dalma öğretti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yine aynı konu, tatilde nereye gitsek.

Evet 2015 yılı yaz tatiline start veriyorum bakalım :)

son 5 yılda olduğu gibi "yalıkavak"

bir ara datça yı istiyorum

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

son 5 yılda olduğu gibi "yalıkavak"

bir ara datça yı istiyorum

2 hafta alıp birinde hanım ve çocuk için HD bir tail köyü ikincisinde kendim için 1 hafta datça yada çıralı tarafını düşünüyorum. (Cem abi senin çıralı için tavsiyen olur sanırım, daha önce Odile de kalmıştık)

Gabaklar diye bir yer var palamutbükünde hoşuma gitti.

Daha önce 1 hafta palamutbükünde ortam'da kaldık, muhteşemdi.

5 sene aynı yer sıkar beni, daha 2 kez aynı yere gitmedim yaz tatilinde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 hafta alıp birinde hanım ve çocuk için HD bir tail köyü ikincisinde kendim için 1 hafta datça yada çıralı tarafını düşünüyorum. (Cem abi senin çıralı için tavsiyen olur sanırım, daha önce Odile de kalmıştık)

Gabaklar diye bir yer var palamutbükünde hoşuma gitti.

Daha önce 1 hafta palamutbükünde ortam'da kaldık, muhteşemdi.

Aydın, aslında Kemer çamyuvada tam da istediğin Ağaçlık ve çocuk  ( gerçek anlamda :) )  için bir tesis var  gibi, biz memnun kalmıştık...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eskiden sıkıyordu ama yalıkavak la tanışınca alışkanlaık yaptı.. havası mükemmel..  mesela geçen sene oruçta sıcaktan haşlanırken konya ve karabük te, yalıkavak ta üşüdük.. hava durumu uygulamasına bakıyorum konya 37 derece, yalıkavak 32 derece..  :)  gündüz kolsuz t-shirt giyerken, akşamları yarım kollu giyiyoruz.. klimayı bırakın açmayı akşamları yatarken pencereyi bile açamıyoruz üşümemek için..batıdan süreki esinti alıyor, ama koyun önündeki adacıklar dalgaya mani olduğu için durgun güzel bir deniz.. kum yok maalesef.. havası için gidiyoruz kısacası, akşamlarıda gezebileceğiniz büyük bir kasaba.. çok ıssız yerlerde hoşuma gitmiyor, marmaris gibi iğneyi atınca yere düşmeyen yerlerde..  plajlarında 100 şemsiye varsa 50 si dolu oluyor 15 i denize giriyor.. çünkü eski yazlıkçı yeri, doymuş insanlar, dinlenmeye ve oksijen almaya geliyorlar.

kampçılar için:  http://www.akyakakamp.com/  (şu anda yoğunluktan sayfa açılmıyor)

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eskiden sıkıyordu ama yalıkavak la tanışınca alışkanlaık yaptı.. havası mükemmel..  mesela geçen sene oruçta sıcaktan haşlanırken konya ve karabük te, yalıkavak ta üşüdük.. hava durumu uygulamasına bakıyorum konya 37 derece, yalıkavak 32 derece..  :)  gündüz kolsuz t-shirt giyerken, akşamları yarım kollu giyiyoruz.. klimayı bırakın açmayı akşamları yatarken pencereyi bile açamıyoruz üşümemek için..batıdan süreki esinti alıyor, ama koyun önündeki adacıklar dalgaya mani olduğu için durgun güzel bir deniz.. kum yok maalesef.. havası için gidiyoruz kısacası, akşamlarıda gezebileceğiniz büyük bir kasaba.. çok ıssız yerlerde hoşuma gitmiyor, marmaris gibi iğneyi atınca yere düşmeyen yerlerde..  plajlarında 100 şemsiye varsa 50 si dolu oluyor 15 i denize giriyor.. çünkü eski yazlıkçı yeri, doymuş insanlar, dinlenmeye ve oksijen almaya geliyorlar.

kampçılar için:  http://www.akyakakamp.com/  (şu anda yoğunluktan sayfa açılmıyor)

Sende haklısın, biz aynı durumu Foça'da yaşadığımız için bana değişik gelmiyor tabi :)

Birde Bodrumu Eylül'de seviyorum, haftasonu kaçma imkanı olduğu için bodruma, bizim yaz tatili mekanlarından çıkmış oluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.