Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yaz Tatili Tavsiyeleri

ferhat tezcan

Önerilen Mesajlar

Şafak 3 :) birileri gibi 30 gün saymıyoruz @Doğan Kurban :smiley2k:

bizim istikamet önce muğla köyceğiz... 2 gün aile (bknz.hanımköylü olmak) toplaşması sınırsız mangal ve rakı tüketiminden sonra Kaş'a geçiyoruz... orada hanımla başbaşa 3-4 gün takılırız, bu sefer arabayla gittiğimiz için çevreyide dolaşırız. Pazar gece istanbuldayız. sonrasında benim 1 hafta daha tatilim var o arada Mersin'e kuzenlerimin yazlığına gidicem 3 günlüğüne... sonrada merhaba istanbul, merhaba tecavüz, nerde kalmıştık...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

olur derim ki...Çok Ferit gördüm seni...kızma adama ya....şartlar zorlamıştır boşver güldürdüğü anlara say...ona bakarsan birsürü var öle...

Sen onu bunu bırakta 25 temmuz 1 ağustos arası bir yere gitmemeye bak.Gelecem o sahilde seni döven hatuna 2 çift laf söylüycem

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cem abi senin çıralı için tavsiyen olur sanırım, daha önce Odile de kalmıştık

Bizim hafta son bazen konakladığımız yer Yavuz Pansiyon. http://www.olymposyavuzhotel.com/bungalow/tr/www/default.asp

Güzel yeşil bahçesi var, çocuğa uygun, denize çok yakın. Ancak kahvaltısı mükemmel sayılmaz. Dilersen tarih verirsen fiyat da alırım. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben biraz sıkıcı ve epey garantici biriyim sanırım..

Ağaç ev, bungalow, pansiyon vs pek bana göre değil.. Bunu şimdi ukalalık yapmak için söylemiyorum elbette.. Herkes zevkine göre ve/veya bütçesine göre seçim yapar. 

Pek çoğumuz tatil için çalışıyoruz. Pazartesiden cumaya yetişmek için didiniyoruz, yaz tatili gelsin diye çabalıyoruz. 

O yüzden, ben zaten kısıtlı olan zamanımı aksilik yaşama riskini minimize ederek geçirmek istiyorum ve kafamı tam manasıyla boşaltmayı amaçlıyorum. İşbu sebeplerle, otelden dışarı çıkmadığım, sağı solu gezmediğim, yediğimin önümde, yemediğimin de önümde olduğu, bol yıldızlı, herşey ultra mega hiper dahilli otelleri tercih ediyorum..

Bu amaçla, daha önce de yazdığım gibi belek otellerini tavsiye ederim.. Bunların başında da Cornelia Diamond ve Gloria Golf Resort gelir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ağaç ev, bungalow, pansiyon vs pek bana göre değil.. Bunu şimdi ukalalık yapmak için söylemiyorum elbette.. Herkes zevkine göre ve/veya bütçesine göre seçim yapar. 

Pek çoğumuz tatil için çalışıyoruz. Pazartesiden cumaya yetişmek için didiniyoruz, yaz tatili gelsin diye çabalıyoruz. 

O yüzden, ben zaten kısıtlı olan zamanımı aksilik yaşama riskini minimize ederek geçirmek istiyorum ve kafamı tam manasıyla boşaltmayı amaçlıyorum. İşbu sebeplerle, otelden dışarı çıkmadığım, sağı solu gezmediğim, yediğimin önümde, yemediğimin de önümde olduğu, bol yıldızlı, herşey ultra mega hiper dahilli otelleri tercih ediyorum..

Bu amaçla, daha önce de yazdığım gibi belek otellerini tavsiye ederim.. Bunların başında da Cornelia Diamond ve Gloria Golf Resort gelir. 

İkisi de olsun, çok mu istiyoruz :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elit burjuva dostum benim...:kıhkıh:

Odadan çıkıp çıplak ayakla çime basmak, tahta kokusunda uyumak, hamakta sallanmak, kahvaltıya çiçek kokularının eşlik etmesi, dalgaların uzakta sesini duymak güzeldir. Bahsettiğin 5 yıldız 10 numara steril ortamlardan çok daha keyif vericidir.

Ama tabii tercihleri tartışmak anlamsız. Herkes keyfine baksın... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

+1. Birde Spice var unutma :)

Bu arada 2-3 gün için Boğsak tarafına gitmeyi düşünüyorum. Var mı o taraflarda bildiği bir yer olan. Ovacık'da olur. Anamur'a kadar yolu var.

Serdar Eryürekli tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.