Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 -Alfa Romeo Guiletta Karşılaştırması

Guest Özcan B.

Önerilen Mesajlar

• Alfa Romeo Türkiye açıklamasına göre, tüm ürün yelpazesi için Koç Fiat Kredi desteğiyle haziran ayı kredili alım kolaylıkları sağlayan Alfa Romeo Türkiye, tüm fiyatlarını eurodan liraya çevirerek değiştirdi.

Müşterilerine Alfa Romeo Finans aracılığıyla 30 bin liraya 15 ay vadeli ve yüzde 0,97 faizli kredi kullanma imkanı sunan Alfa Romeo Türkiye, haziran ayı boyunca 6 bin liraya yaklaşan indirimlerle 51 bin 385 liradan başlayan fiyatlarıyla dikkati çekiyor.
    Alfa Romeo Giulietta, 1.4 litrelik 120 ve 170 HP’lik benzinli motor seçeneklerinin yanı sıra 1.6 litre 105 HP’lik turbo dizel motorla tercih edilebiliyor. Alfa Romeo Giulietta’nın en güçlü motor seçeneğini ise 1.8 litre 235 HP’lik benzinli motor versiyonu oluşturuyor. 170 HP’lik 1.4 litrelik Multiair motor seçeneğinde ise çift kavramalı modern TCT otomatik şanzıman isteğe bağlı olarak tercih edilebiliyor.

Yazııııık, satamıyorlar demek...

Bir de sahibindene baktım da 2011/12 Focus EB 9 adet 2.el var, Alfa Multiair 20 tane, neden acaba (gerçekten meraktan soruyorum, çünkü Alfa alanlar genelde tutkulu insanlardır, kolay kolay ayrılmak istemezler araçlarından diye düşünüyorum)

Ayrıca Alfa'dan vaz geçmemin önemli nedenlerinden birisi de ön plakanın yana takılmasıdır, simetroman olduğumdan bu duruma dayanamıyorum.

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...

Bu konuyu yeni gördüm, güzel konuymuş Tevfik abiyi özlemişim :)

Focus aldığımda aklımda kalan ender arabalardan biriydi gui...

Yazııııık, satamıyorlar demek...

Bir de sahibindene baktım da 2011/12 Focus EB 9 adet 2.el var, Alfa Multiair 20 tane, neden acaba (gerçekten meraktan soruyorum, çünkü Alfa alanlar genelde tutkulu insanlardır, kolay kolay ayrılmak istemezler araçlarından diye düşünüyorum)

Ayrıca Alfa'dan vaz geçmemin önemli nedenlerinden birisi de ön plakanın yana takılmasıdır, simetroman olduğumdan bu duruma dayanamıyorum.

Bunada cevap vermeden geçemeyeceğim, bence biz şimdiden ilanı verelim anca satılır diye koymuşlardır :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.