Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 -Alfa Romeo Guiletta Karşılaştırması

Guest Özcan B.

Önerilen Mesajlar

Var var , ama numara markadan markaya değişir..Marka ve numara sorunuz :P:D

Spoiler de sanki bir boy atma biraz da delinme gözlemliyorum :mellow::o Cenk bey

seni mi kıralım şimdi yani?

"marka ve numero kaçtır aceba?" diyecektim ki zaten cevap gelmiş..

Alperen G. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sonuç olarak ben gui yi en az focus kadar begenmiştim..çok da arastırmsıtım uzman tv otomobil uzmanlarıyla dahi görüşmüştüm,araç bi çok şeyiyle bir ferrari yavrusuydu sanki ama her yerden aldıgın negatif yorum pazar-servis-yedek parça...ve onu hiç aratmayacak diğer seceneği focusu seçtimm çok memnunum ama o araç da sanırım ömrümün sonuna kadar içimde ukte kalacak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sonuç olarak ben gui yi en az focus kadar begenmiştim..çok da arastırmsıtım uzman tv otomobil uzmanlarıyla dahi görüşmüştüm,araç bi çok şeyiyle bir ferrari yavrusuydu sanki ama her yerden aldıgın negatif yorum pazar-servis-yedek parça...ve onu hiç aratmayacak diğer seceneği focusu seçtimm çok memnunum ama o araç da sanırım ömrümün sonuna kadar içimde ukte kalacak

işte cevabı vermiş buda ikinize kapak olsun.....lanet olasıca Federaller... :kıhkıh:

Kardeşim tam bir ruhunun kalbinin anlatımı olmuş beyninin süzgecinden gecen çok teşekkür ederim sana...

Bunu ben hep aşık olup tanışamadığın bir kızı yıllarca unutmamak ve hep nerede nasıl acaba diye merak etmekle özdeşleştiririm....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu anki hallerini görse yine aynı lafı edermiydi acaba?

sence focus 1 le focus 3 aynı ruhumu taşıyor...niye özeleştiri yapmıyorsun...niye sokakların hepsi ford değilde herkesin burun kıvırdığı ama sahibine güzel gelen arabalarla dolu sence....her markanın kendine özgü kemik bir kullanıcı kitlesi ve diğer kötü markalardan sonra iyi bir markaya geçişle oluşturulan tutku vardır..

Dünya Fordun etrafında dönmüyor neyazık....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sence focus 1 le focus 3 aynı ruhumu taşıyor...niye özeleştiri yapmıyorsun...niye sokakların hepsi ford değilde herkesin burun kıvırdığı ama sahibine güzel gelen arabalarla dolu sence....her markanın kendine özgü kemik bir kullanıcı kitlesi ve diğer kötü markalardan sonra iyi bir markaya geçişle oluşturulan tutku vardır..

Dünya Fordun etrafında dönmüyor neyazık....

Ne alakası var, Alfa ile Ford'u bir tutarak şimdi hata yaptın bu cümle ile herşeyi sıvamış oldun :zha: keh keh kehh..Tuzağa düştün, kim çıkartacak..Bekle çok çırpınmadan.. :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne alakası var, Alfa ile Ford'u bir tutarak şimdi hata yaptın bu cümle ile herşeyi sıvamış oldun :zha: keh keh kehh..Tuzağa düştün, kim çıkartacak..Bekle çok çırpınmadan.. :zha:

ruhtan bahsediyoz ruhsuz herif...Aydın diyorya ruhu yok ruhu yok..çağırıcam şimdi.

Ey Alfa....geldiysen üçkere masaya vur yada yakonun kafaya...... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ruhtan bahsediyoz ruhsuz herif...Aydın diyorya ruhu yok ruhu yok..çağırıcam şimdi.

Ey Alfa....geldiysen üçkere masaya vur yada yakonun kafaya...... :kıhkıh:

:zha: Ruh hala devam ediyor.. Focus ruhu yolu hissetmesiyle tutmasıyla başladı..Arka süspansiyon hala devam ediyor :zha: Mesela bu örnek

Kimi ruhunu kaportadan :zha: Kimi ise alt takımdan alır :zha::D :D :zha::kıhkıh: :kıhkıh: :balon::zha::naughty: :naughty: :naughty:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.