Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 -Alfa Romeo Guiletta Karşılaştırması

Guest Özcan B.

Önerilen Mesajlar

Biliyom ama sizleri kızdırmak ta hoşuma gidiyor...çünkü bende Alfaya gittiğimde iyide ben bunu niye alayım zaten bunun ötesinde bir arabaya sahibim sen bana almam için neden söyle demiştim..çok kötü bir ilgisizlik ve satış elemanını şikayet etmiştim çünkü 1700 euro değerinde sunroof kampanyalıydı ben sorduğumda haberim yoktu tabiki adam hiç bahsetmedi eve gelip siteyi incelediğimde fark ettim...daha sonra müşteri memnuniyeti için arayınca hepsini söyledim...böylede bir huyları var neyazık...mübarek söylesene o zaman kampanyamız var diye..bana gösterdikleri sunroof olmayan modeldi hepside pazarlık söz konusu olan....yoksa içide ahım şahım bir araba degil yani...focus touchlı ve sonyli iken hepsinden öte bir iç tasarımına sahip...lancia ve alfa alıp ta yolda kalan ve ilgisizlik yüzünden şikayetçi olan bir sürü yazı okudum...onun için sırf karosör satıyorlar sadece DNA güzel o kadar...

Döndü dolaştı, dediğime geldi bak :D oldu mu şimdi :zha:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

peki doktorum...qui nin sınıf arkadaşları a3 bmw 1 mi yoksa focusla aynı sırada oturup ders dinlermi...konu benim acımdan oydu..bunada bir katkıda bulunursanız sevinirim...

-tevfik hocam geç gördüm geç cevap yazıyorum, gerçi üstadlar cevapları yetiştirmişler sana,

-öncelikle bu teknik konuların uzmanı değilim yorumlarımda her zaman hata olabilir, subjektif deneyimlerimdir;

-ama bu araba karşılaştırmalarında en çok duyduğum yorum bunlar ayni sınıf değilki, karşlaştırılmaz gibi bir şeydir: benim düşüncem potansiyel satın alıcılar olarak her araç birbiriyle karşılaştırılabilir çünkü beklentilerimiz ve olanaklarımız çok değişken

-örneğin c segmenti bir araç araştırırken gidip kompakt suv bir araç almış idim heleki bmw 1 A3 gui focus gibi araçlar farklı segmentte bile olsalar birbirine çok yakın araçlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

-tevfik hocam geç gördüm geç cevap yazıyorum, gerçi üstadlar cevapları yetiştirmişler sana,

-öncelikle bu teknik konuların uzmanı değilim yorumlarımda her zaman hata olabilir, subjektif deneyimlerimdir;

-ama bu araba karşılaştırmalarında en çok duyduğum yorum bunlar ayni sınıf değilki, karşlaştırılmaz gibi bir şeydir: benim düşüncem potansiyel satın alıcılar olarak her araç birbiriyle karşılaştırılabilir çünkü beklentilerimiz ve olanaklarımız çok değişken

-örneğin c segmenti bir araç araştırırken gidip kompakt suv bir araç almış idim heleki bmw 1 A3 gui focus gibi araçlar farklı segmentte bile olsalar birbirine çok yakın araçlar

sagol doktorum .....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Alfa Romeo Türkiye açıklamasına göre, tüm ürün yelpazesi için Koç Fiat Kredi desteğiyle haziran ayı kredili alım kolaylıkları sağlayan Alfa Romeo Türkiye, tüm fiyatlarını eurodan liraya çevirerek değiştirdi.

Müşterilerine Alfa Romeo Finans aracılığıyla 30 bin liraya 15 ay vadeli ve yüzde 0,97 faizli kredi kullanma imkanı sunan Alfa Romeo Türkiye, haziran ayı boyunca 6 bin liraya yaklaşan indirimlerle 51 bin 385 liradan başlayan fiyatlarıyla dikkati çekiyor.

Alfa Romeo Giulietta, 1.4 litrelik 120 ve 170 HP’lik benzinli motor seçeneklerinin yanı sıra 1.6 litre 105 HP’lik turbo dizel motorla tercih edilebiliyor. Alfa Romeo Giulietta’nın en güçlü motor seçeneğini ise 1.8 litre 235 HP’lik benzinli motor versiyonu oluşturuyor. 170 HP’lik 1.4 litrelik Multiair motor seçeneğinde ise çift kavramalı modern TCT otomatik şanzıman isteğe bağlı olarak tercih edilebiliyor.
    750805_detay.jpg?1339665752

Tevfik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.