Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Akaryakıt Fiyatları

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Benzinle kullanan dostlar buyrun :)

Benzinin litresine 10 kuruş zam yapıldı.

Bu zamla birlikte İstanbul ve Ankara'da 95 oktan kurşunsuz benzinin litresi 4,72 TL seviyelerinden 4,82 TL seviyelerine çıktı.

Zamlı tarife bu akşamdan itibaren geçerli olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olsun olsun, parası olanla olmayan belli olsun...

Dizelciler sevinmeyin, eli kulağında!

Ehliyetten kaybedilen parayı bir yerden geçirmek gerekiyor, ayrıca iyi niyetle bakarsak Mısır krizi ham petrol fiyatlarına fena yansıdı, kur artışı da ayrı bir konu....

Bu arada Otosan bugün zam yapacak olasılıkla, her yerden geliyorlar üstümüze....

Dağılın ulan, teker teker gelin, çıkaracağım palamı şimdi!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sadece Otosan değil; bütün firmalar %4 zam yapacak; ilk önce %2 bir ay yahut az daha sonra %2 daha...

Ben dün 97 oktan 4.84 TLden doldurdum depoyu; 4 TL kardayım ( mini çakal ) Bu arada şehir içi 9.0 litreye kadar düşürdüm tüketimi; yb depoyu doldurunca 533 km gösterdi; kendi kendime sevindim  ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende dün 100 tl lik mazot aldım. (Yarım depo) 630 km gibi bir şey gösterdiğinde bende sevinmiştim. :D  :D :D :D :D

Az yakıp çok giden tdci sahibi; 410 km menzil gösterirken, ince eleyip sık dokuyan ve onu 550 km ye çıkaran Ti-Vct sahibinin halinden ne anlar?  :pist:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az yakıp çok giden tdci sahibi; 410 km menzil gösterirken, ince eleyip sık dokuyan ve onu 550 km ye çıkaran Ti-Vct sahibinin halinden ne anlar?

Sıfır km arabayı alırken 10 bin fazla veren tdci sahibinin halinden anlıyor musunuz siz? Hayır. Dedim ki, işte fırsat. Boz moralini Ti-Vct sahibinin. :D :D :D :D 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sıfır km arabayı alırken 10 bin fazla veren tdci sahibinin halinden anlıyor musunuz siz? Hayır. Dedim ki, işte fırsat. Boz moralini Ti-Vct sahibinin. :D :D :D :D

Senede 5 bilemedin 6 bin km yol yapan ben; alırken neden 10 bin fazla vereyim?  :huh: Ayrıca Tdci alan bir tek yakıt düşünmüyordur, ekseriyetle tork, turbo, altından kaçma hissi, yokuşta rahat çıkma vs de düşünüyordur; yakıt kadar fazla olmasa da?

Halden de anlarım; niye anlamayayım? Hele şu dönemde, yer değiştirme gibi bir durum da var ki o zaman mecburiyetten dizele dönmek zorunda kalacağım; hem halden anlıyorum hem arabamı değiştirmek istemiyorum hem de dizel alsam ama ne alırım derdine düşmüş durumdayım. Empati çok ve bol yani  -_-

Ahmet Dursun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ve sıra bizde..

Motorinin litresi 7 kuruş zamlandı.

Zamdan sonra İstanbul ve Ankara'da 4.23 TL olan motorinin litresi 4.30 TL seviyelerine çıkmış olacak.

Zamlı fiyatlar bu gece yarısından itibaren yürürlüğe girecek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.