Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Akaryakıt Fiyatları

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Ben buna en kibar tabirle oha derim. Reşat altını mübarek. 5.22 ne demek.

ben scooter almayı planlıyorum arkadaşlar..Ciddi anlamda kafayı taktım buna focusu garaja çekmeyi planlıyorum bakalım

Vesta mıydı neydi şirin şeyler. Trafik sıkıntısı da az hem.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben buna en kibar tabirle oha derim. Reşat altını mübarek. 5.22 ne demek.

Vesta mıydı neydi şirin şeyler. Trafik sıkıntısı da az hem.

vesta mondial kanuni sym kymco yamaha honda vs vs bu alanda ciddi bir sektör olduğunu farkettim..Ama japonlar her motorda çok tuzlu..hondanın pcx diye bir modelini çok beğendim getir götür analizinden sonra bir değerlendirme yapıcam bakalım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vesta mondial kanuni sym kymco yamaha honda vs vs bu alanda ciddi bir sektör olduğunu farkettim..Ama japonlar her motorda çok tuzlu..hondanın pcx diye bir modelini çok beğendim getir götür analizinden sonra bir değerlendirme yapıcam bakalım

Japonlar bana kalırsa arabanın en kötüsünü yaparlar. Ama motorun iyisini. Birde konu dışı konuşuyoruz. :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Amerika Suriye'ye girme karari aldi.asil siz bundan sonra gorun fiyatlari...

He valla. :D Yakında Euro 3 lirayı zorlarsa olan olur işte. Bu durumda benzinin 5 buçuk olması veya buna yaklaşması hiç de zor değil.

Enes Duman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün Opet'ten benzinin litresini 5.19'dan aldım, motorin ne kadar olmuş diye sorduğumda 4.75 dediler. Bu fiyatlar Van fiyatları... :kızgın:

insanlar bosuna kacaga yonelmiyorlar :-) bu arada gercekten fiyatlar cok yuksek.olacak is degil.lpg li arac sayisi bu gidisle buyuk artis saglar...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Amerika Suriye'ye girme karari aldi.asil siz bundan sonra gorun fiyatlari...

abd ırak'a girer akaryakıt artar,

Mısırda darbe olur akaryakıt artar,

suriyede isyan başlar akaryakıt artar,

abd suriyeye girer akaryakıt artar vs vs vs

ortak bir sonuç var kim kime girerse girsin hepsinin topluca bize girdiği

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abd ırak'a girer akaryakıt artar,

Mısırda darbe olur akaryakıt artar,

suriyede isyan başlar akaryakıt artar,

abd suriyeye girer akaryakıt artar vs vs vs

ortak bir sonuç var kim kime girerse girsin hepsinin topluca bize girdiği

enerjide disa bagimli olmanin sonucu bu siraladiklariniz.orta doguda bir kelebegin kanat cirpmasinin bizde firtinaya yol acmasi normaldir.normal olmayan sey bizden alinan yuksek vergiler.dunyadaki en pahali akaryakiti kullanmamizin sebebi vergiler....
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayra alemet değil ama dur bakalım ne çıkacak ardından...

Yükselen petrol fiyatları ve dolar sonrasında geçen hafta benzine 14 kuruş, motorine 17 kuruş, LPG'ye de 5 
kuruş zam yapılmıştı. Bu zamlardan bir hafta önce de benzin ve motorine sırasıyla 11 kuruş ve 8 kuruş gelmişti. 

Uluslararası piyasalarda petrol fiyatlarının geri gelmesi sonrasında benzinde bugün 13 kuruş indirime gidildi.

İndirim sonrasında İstanbul ve Ankara'da bir litre 95 oktan benzinin satış fiyatı 5.07 TL seviyelerinden 4.94 TL seviyelerine geriledi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayra alemet değil ama dur bakalım ne çıkacak ardından...

Yükselen petrol fiyatları ve dolar sonrasında geçen hafta benzine 14 kuruş, motorine 17 kuruş, LPG'ye de 5 

kuruş zam yapılmıştı. Bu zamlardan bir hafta önce de benzin ve motorine sırasıyla 11 kuruş ve 8 kuruş gelmişti. 

Uluslararası piyasalarda petrol fiyatlarının geri gelmesi sonrasında benzinde bugün 13 kuruş indirime gidildi.

İndirim sonrasında İstanbul ve Ankara'da bir litre 95 oktan benzinin satış fiyatı 5.07 TL seviyelerinden 4.94 TL seviyelerine geriledi.

ee biz :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.