Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

10 Haziran'da İstanbul Buluşması Yapıyoruz!

Yakup Ç. A.

19 üye oy kullandı

1. 1. Buluşmada Takmak için Yaka İsmi Hazırlansın mı?

• Evet
      9
    • Hayır
      7
    • Ben demedim, ilteber istedi diye anket açtım :D (yani fark etmez)
      3

Önerilen Mesajlar

Polonezköyde sadece mangal yapmak şart değil.

Polina diye bir yer var :) Park sıkıntısı yok. Gayet güzel pazar günü kahvaltısı yapılabilir.

20 km kadar ilerisinde Cumhuriyetköy çıkışında kütük ev var. Orasıda harkadır. İletişim numaralarını verbilirim. Gugıl amcadanda bulabilirsiniz..

Gelip gelemeyeceğim hala kesin değil. Pazar günü çalışıcam. Belki akşama doğru uğrama şansım olur :(. Belki bana acırlar pazar günü dinlen derler :) Karımı özledim desem :D İnandırıcı olurmu acaba :D

Sen gelmezsen ben de gelmem.........

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şimdi arkadaslar herkese merhaba ilk önce beni dikkatte dinlemenizi rica ederim

ben zeytinburnunda oturuyorum sur cafede cok takıldım okadar arabayı alacak kapasite olmaz orada vede surda düğün nişan vb organızazyonlar var sevgilisinide alan oraya geliyor düşünün kalabalığı en az 20 arac olsak bile orda sıkıntı yasanır msla rahat fotoraf çekilemezsiniz otoparkında zaten kendi görevlisi var onada para verceksiniz en önemlisi alan dar bu benim düşüncem orada cok takılan biri olarak surdan sonra başka bir organızazyon varsa boş bir alan ozaman uygun olabilir tabi bu benim düşüncem 2 mangalda olur bana her türlü uyar :)

Fiestam.com buluşmasında 150 araç sığdı o otoparka, ilk giriş kapısındaki yere yaklaşık 25 araç aldık sonra yol boyunca araçlar dizildi arka tarafta dahi bir geniş otoparkı daha var orasıda boştu üstelik, orada bile resim çekilebilir duruma göre..

Ama dediğiniz gibi Rezervasyon olayını bilemem, çünkü çok geç kaldık karar vermede yoğun olan biryer Pazar gününe yer ayıramıyabiliriz, belki 15 gün sonraya rahat alınabilir...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şimdi arkadaşlar.Ogün'ün önerdiği yeri aradım yerleri yok zaten küçükmüş sizi alamam dedi cumartesi olur vs dedi.(kişi başı 35 miş)

Sonra Country Club ile görüştüm (tavsiye üzerine) içerisinde havuz + hayvanat bahçesi bile var..

Kahvaltı olursa kişi başı 35 tl yemek için gidersek, ne yersek onu ödüyoruz (mangal'da var)

Otopark müsait yerleri de var.

Okey diyorsanız eğer buraya gidebiliriz..

İsterseniz şimdi ne yapacağımıza karar verelim - Kahvaltı mı yemek mi ?

http://www.piknikpar...px?lang=TR&id=5

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kahvaltı bence. Buralarda 12-13 saatlerine kadar kahvaltı sürüyor zaten. Yemek buluşması için öğle saatlerine doğru buluşmak gerekmez mi?

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben gelmeyeceğim ama naçizane önerim kahvaltı... güzel bir ortam olur... bir sonraki büyük geleneksel mega hiper Ankara buluşmasını da İncek'te kahvaltı olarak ayarlayabiliriz..

Hasanpaşa'da kahvaltı diyorum, bundan daha iyi bir başlangıç olabilir mi diyorum :P

ehem konuyu dağıtmayayım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hasanpaşa'da kahvaltı diyorum, bundan daha iyi bir başlangıç olabilir mi diyorum :P

ehem konuyu dağıtmayayım...

gördüm varım diyorum.. o kadar gittim geldim nasip olmamıştı, yapalım kahvaltı...

konu dağılmasın bizim plan burda bitsin :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaslar aklıma bir sey geldi sur cafe diyordunuz ya brunch falan sonrasında marmara forumun arkasında cumartesi pazarı var pazar günü acık ve bomboş rahat 100 aractan fazla girer oraya resim ve ses için ideal buda düşünülebilir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şimdi arkadaşlar.Ogün'ün önerdiği yeri aradım yerleri yok zaten küçükmüş sizi alamam dedi cumartesi olur vs dedi.(kişi başı 35 miş)

Sonra Country Club ile görüştüm (tavsiye üzerine) içerisinde havuz + hayvanat bahçesi bile var..

Kahvaltı olursa kişi başı 35 tl yemek için gidersek, ne yersek onu ödüyoruz (mangal'da var)

Otopark müsait yerleri de var.

Okey diyorsanız eğer buraya gidebiliriz..

İsterseniz şimdi ne yapacağımıza karar verelim - Kahvaltı mı yemek mi ?

http://www.piknikpar...px?lang=TR&id=5

Gelecek kişilerden yorum bekleniyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Polonezköy tercih ettiğim bir yer değil.

Kurtköy yemek (yukarda link vermiştim) ve F1 pisti çevresi VEYA

Zeytinburnu Sur lokantası ve yukarıda bahsedilen Bakırköy adliyesi yanı cumartesi pazarı alanları tercihimdir.

Arabaları park edip rahatça yayılacak bir alan olsa daha iyi olur diye düşünüyorum. Polonezköy de milletin içinde araba muhabbeti fotoğraflar falan bilemiyorum.

Herkes Polonezköy diyorsa uyarım.

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup Sur Restaurant'ta Açık Büfe Kahvaltı + sınırsız çay 25tl, otopark ücretsiz.. 35tl kahvaltı yapacaksam Boğaz'a sıfır Yalı tadında, Oba Restaurant var Bebek'te gider orada kahvaltı yaparız, namımız yürür, Tüm İstanbul'da araçlarımızı görür nitelikte olur.. Show tadında geçer..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup Sur Restaurant'ta Açık Büfe Kahvaltı + sınırsız çay 25tl, otopark ücretsiz.. 35tl kahvaltı yapacaksam Boğaz'a sıfır Yalı tadında, Oba Restaurant var Bebek'te gider orada kahvaltı yaparız, namımız yürür, Tüm İstanbul'da araçlarımızı görür nitelikte olur.. Show tadında geçer..

Yer var mı ? Sur'da (birazdan arıyorum)

Bebek gibi yerlerde arabayı nereye koyacaksınız ? 1 adet arabayı koymak için 10 dk dolanıyoruz

Önemli olan birbirimiz diye yola çıktık biz :) nam kendi artıyor yeterki kaliteli olsun site.. dert değil :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Polonezköy tercih ettiğim bir yer değil.

Kurtköy yemek (yukarda link vermiştim) ve F1 pisti çevresi VEYA

Zeytinburnu Sur lokantası ve yukarıda bahsedilen Bakırköy adliyesi yanı cumartesi pazarı alanları tercihimdir.

Arabaları park edip rahatça yayılacak bir alan olsa daha iyi olur diye düşünüyorum. Polonezköy de milletin içinde araba muhabbeti fotoğraflar falan bilemiyorum.

Herkes Polonezköy diyorsa uyarım.

+1903

Polonezköy bize uygun değil, sabah saatlerinde hıncahınç dolar.. Bırakın resim çekmeyi, sohbet etme şansımız olmaz... Sıkışık Trafikte saatlerimiz geçer... Gitmek isteyenlere saygı duyarım ama kalabalığı, trafiği sevmeyen bir adam olarak ben gelmem..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.