Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

10 Haziran'da İstanbul Buluşması Yapıyoruz!

Yakup Ç. A.

19 üye oy kullandı

1. 1. Buluşmada Takmak için Yaka İsmi Hazırlansın mı?

• Evet
      9
    • Hayır
      7
    • Ben demedim, ilteber istedi diye anket açtım :D (yani fark etmez)
      3

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar öncelikle bu toplanma işlerinde herkesi memnun etme gibi bir şans olamaz, olmamıştırda..Elimizden geldiğince tartışıyoruz..Gelen gelir :) gelemeyen bir dahakine gelir..

Herneyse..

Sur rest. aradım yerimiz var dedi, otopark 17 dönümlükmüş yer konusunda sıkıntı olmaz dedi kahvaltı içinde yer mevcutmuş.

Burasıda olabilir..Anket de zaten bu yönde işliyor..1 gün daha müddet madem öyle..Gelmeyenlerin oylarını anketden siliyorum..Lütfen kalabalık yapmayın :) (mesela ankara'dakiler)

şuan 9'a 9 oylar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar öncelikle bu toplanma işlerinde herkesi memnun etme gibi bir şans olamaz, olmamıştırda..Elimizden geldiğince tartışıyoruz..Gelen gelir :) gelemeyen bir dahakine gelir..

Herneyse..

Sur rest. aradım yerimiz var dedi, otopark 17 dönümlükmüş yer konusunda sıkıntı olmaz dedi kahvaltı içinde yer mevcutmuş.

Burasıda olabilir..Anket de zaten bu yönde işliyor..1 gün daha müddet madem öyle..Gelmeyenlerin oylarını anketden siliyorum..Lütfen kalabalık yapmayın :) (mesela ankara'dakiler)

şuan 9'a 9 oylar

Sen ayarla biz uyarız. Sadece arabaları yan yana koyacak alan olsun (yakın bir yerde olabilir, mesela Sur yakınında pazar alanı, pekçok klüp orada buluşuyor) bir de sakince yiyip içecek muhabbet edecek mekan olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herneyse..

şuan 9'a 9 oylar

İşte budur Yakup ;) mekan muamma olmamalı.. Karar vermek güçleşir yoksa üyeler tarafından.. Birdahaki Organizasyonda Anadolu yakasında olur..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaslar sur diyelim ozaman surda park sıkıntı olursa ordanda boş mekan cumartesi pazarı dediğim yer arabalar için sur 17 dönümse orası 50 dönüm öle diyeyim bi herkes isim yazdırsın çağtaya en azından kesin isim yazdırsın gelecekler belli olur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup Sur Restaurant'ta Açık Büfe Kahvaltı + sınırsız çay 25tl, otopark ücretsiz.. 35tl kahvaltı yapacaksam Boğaz'a sıfır Yalı tadında, Oba Restaurant var Bebek'te gider orada kahvaltı yaparız, namımız yürür, Tüm İstanbul'da araçlarımızı görür nitelikte olur.. Show tadında geçer..

Oba'da hesap gelince hepbir ağızdan "Obaaaaa" demeyin de sonra :kıhkıh: biraz kalındır hesap defterleri :) ama mekana diyecek laf yok, 10 numara mekan.. taze sıkılmış portakal suları ise rezalet...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oba'da hesap gelince hepbir ağızdan "Obaaaaa" demeyin de sonra :kıhkıh: biraz kalındır hesap defterleri :) ama mekana diyecek laf yok, 10 numara mekan.. taze sıkılmış portakal suları ise rezalet...

Açık Büfe Kahvaltı tek rakam olduğundan evdeki hesap çarşıya uyar :) extra ben Nargile içeceğim, pizza yiyeceğim, kahve içeçeğim dersen bi mavi teklik bırakırsın :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Planım'a göre 30 dak sonra Sur'da olacağım. Beğenirsem hemen yer ayırtıyorum. Yakında olan varsa gelebilir bi yemek yeriz :D acıktım

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Surdamisin suan ? Kaca kadar ordasin 7 gibi ordan gecicem ugrarim yanina :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25 kişilik yer ayırttım. Tekrar sayı ve masa için Cumartesi görüşeceğim. Ona göre herkes kesin gelecekse ismini en geç cuma aksamı söylesin ki ona göre masa ayaklanacak... Sonra Ayrı kalır bak :)

Aksama resimleri ekleyeceğim. Otopark icinde birşeylerde konuştuk aksam detaylı anlatacağım. Şarj bitmesin :) gelip yalnız bırakmayanlara teşekkürler :D

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.