Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Memnun Kaldığınız Yıkamacı ve Uygulama Yerleri

Önerilen Mesajlar

Yukarıdaki fotoğrafta gözüken şekildeki fırçalı hızlı yıkama ünitelerinden uzak durun,sakın yıkatmayın,arabanın her tarafını kılcal çiziklerle çizer ve matlaştırır...Aman diyeyim...Arabasına önem vermeyen yada şirket arabası kullananların tercih ettiği yıkatma yerleridir buralar....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Her ne kadar bir daha yıkatmayacağım dediğim AnkaMall Sonax Hammam'a mecburen bıraktım aracı cumartesi günü..

Bu sefer kesin kararlaıyım, dünyadaki son oto yıkamacısı da olsa götürmem... kapı fitilinde kurumuş kuş pisliği, (evde farkettim) ön camda nokta nokta ağaç lekeleri (yolda farkettim), kaputun altında bir avuç dolusu yaprak (eve gelince farkettim), jantlarda hemen oluşması mümkün olmayan balata tozları ve pislikler..

Aradım saydım döktüm, ne dolandırıcılıklarını bıraktım, ne beceriksizliklerini, daha önce de olduğunu söyledim, getirin ücretsiz cilalı yıkayalım (!) filan dediler.. dedim size artık günahımı bile temizletmeye getirmem..

Siz siz olun götürüp yıkatmayın, benden tavsiye..

Ha camdaki izler filan çıkmayacak, özel uğraş gerektirecek birşey miydi? hayır.. evde Amway'in cam temizleyicisi vardı, köpük şeklinde.. eşimle birlikte indik, eksik gördüğümüz yerleri mikrofiber bezle bir güzel sildik, 10dk'da cillop gibi oldu araba..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Antalya yamyam yıkamacı diyarıdır, tavsiye edebileceğim iki yerim var:

İkisi de komşu.

Çağlayan'da yeni Lara yolunda Sonax (bağlantı kişisi Metin Bey) ve hemen onu geçince göreceğiniz Opet'in (Kaya Akaryakıt vs.vs.) arka alanındaki Valentino (bağlantı kişisi Suat Bey).

İkisi de ucuz yıkamaz, ikisinde de aklım kalmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Yıkama konusunda çok titizim bir çok yıkamacı aracın içini bence temizliyemiyor koltuklarda küçük kumaş parçaları tozlar göstergede tozlar kapılarda izler temizlendi denen araçta duruyor.En son 1 ay önce gittiğim yıkamacının rezilliğinden sonra kafam attı bende oto süpürgesi almaya karar verdim internette gezdim dolaştım bilgi edindim ve black and decker pav 1205 araç süpürgesini almaya karar verdim.Gayet memnunum öneririm.Sadece süpürgeyle olmaz birde sonax araç içi temizliyici aldım deride kumaşta plastikte araçın içindeki heryerde tamponlarda kullanılabiliyor iz bırakmıyor benim en dikkat ettiğim nokta.Müstakil bir evim olsa basınçlı su makinasıda alır aracın dışınıda kendim temizlerim yıkamacılara para kaptırmazdım :) Şuana kadar gittiğim en iyi yıkamacıda ankara konutkentte park caddesinde cadde oto yıkama.

csp07.jpg

Aybars Altay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yıkama konusunda çok titizim bir çok yıkamacı aracın içini bence temizliyemiyor koltuklarda küçük kumaş parçaları tozlar göstergede tozlar kapılarda izler temizlendi denen araçta duruyor.En son 1 ay önce gittiğim yıkamacının rezilliğinden sonra kafam attı bende oto süpürgesi almaya karar verdim internette gezdim dolaştım bilgi edindim ve black and decker pav 1205 araç süpürgesini almaya karar verdim.Gayet memnunum öneririm.Sadece süpürgeyle olmaz birde sonax araç içi temizliyici aldım deride kumaşta plastikte araçın içindeki heryerde tamponlarda kullanılabiliyor iz bırakmıyor benim en dikkat ettiğim nokta.Müstakil bir evim olsa basınçlı su makinasıda alır aracın dışınıda kendim temizlerim yıkamacılara para kaptırmazdım :) Şuana kadar gittiğim en iyi yıkamacıda ankara konutkentte park caddesinde cadde oto yıkama.

csp07.jpg

kesinlikle haklısın.Bugüne kadar nelerimi çaldırdım yıkmacı i..lerinde.Bıktım artık.Aracın başında beklicen bişeyin kaybolmaması için.

Ayrıca;

15 lira veriyorum.Temizlik sonrası vites körüğünün arası,el freninin altı,göstergeler oyuntularındaki tozu parmağımı çalarak gösteriyorum adam bana " siz detaylı temizlik mi bekliyorsunuz" diyor.

Bende aldım bu süpürgenin sinbosundan valla işimi görüyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

csp07.jpg

Kaça aldığınızı paylaşabilirmisiniz? Hepsiburadada 140tl gibi bişey görünüyor bana fazla geldi, çevrede yol üstünde benzinliklerdeki 1tl ile çalışanlardan bulmak daha mantıklı geldi, yoksa yapıcak bişey yok tabii. Totallerde yaygın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaça aldığınızı paylaşabilirmisiniz? Hepsiburadada 140tl gibi bişey görünüyor bana fazla geldi, çevrede yol üstünde benzinliklerdeki 1tl ile çalışanlardan bulmak daha mantıklı geldi, yoksa yapıcak bişey yok tabii. Totallerde yaygın.

Bauhaus dan 150 lraya aldım valla soylediğin sistem biraz sıkıntılı benim için eve uzak ilk başta süpürürken bianda süresi bitiyor çat diye kesiliyor deli ediyo insanı bazen sıra oluyor rahat rahat temizleyemiyorum sıkıntısı çok yani ben verdiğim parayada üzülmüyorum parasını amörti edecek sonuçta yıkamcıda sadece dışını temizletiyorum.Hem içim rahat oluyo hem yıkamacıların temizlemesine kıyasla daha temiz bi arabaya biniyorum öneririm:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.