Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Memnun Kaldığınız Yıkamacı ve Uygulama Yerleri

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar herkes farklı şehirden katlıyoda olsa herkes burda memnun kaldığı yıkama ve uygulama yerlerini yazarsa yolu düşen birinini işine yarıyabilir

Yıkama:

Bahçelievler Fors

Bakırköy Bakırtaş Sonax

Bahçelievler Zen Meguiars

Uygulama:

Maslak Meguiars

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 11 ay sonra...

Önceki arabamı karabağlarda ismini hatırlamadığım bir yıkamacıda yıkatırken.Eleman işleri yetiştiricem derken benim araca fırçanın ucuyla arka üst bölgeye çarpmıştı.Sonuç bir göçük yapalım dediler bi cila çizikler gitti ama o çukur baki kaldı.Aracımı satana kadar ona bakıp bakıp yapanı yaad ettim.

Size diyeceğim hangi yıkamacı olursa olsun işi yoğunsa ve yetiştirmesi gereken araçlar varsa aracınızı orada yıkatmayın

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

profesyonel uygulamalar/malzeme olmadığı takdirde kimse sahibinden daha detaylı temizleyemez bir arabayı ben şahsen ayda 3 tam günümü geceli gündüzlü ıncıklı cıncıklı davlumbazların içini ve neredeyse eksozun borularına kadar bıkmadan usanmadan temizlerim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kavaklıdere Bardacık Sokak'ta ismini bilmediğim yıkamacı.. Uzun saçlı, esmer, Metallica, Iron Maiden, Megadeth sweat shirt'leri giyen bir abimiz yıkıyor arabaları.. pırıl pırıl yapıyor maşallah..

Ama son ikidir Ankamall AVM içinde, hazır gitmişken yıkatayım dediğim Sonax bayii var.. adamlar tam bir balon.. ilk yıkattığımda bagaj açma düğmesinin olduğu yerde o tam plakanın üzerinde yer alan girinti alan çamur içindeydi.. orayı tekrar yıkattırdım.. hadi dedim gözden kaçmıştır.. ikincisinde allem etti kallem etti cilalı yıkama diye bi naneleri varmış hadi dedim tamam yapın, enayiliğime doymayayım, yaptırdım. aracı teslim aldım, aynı yer yine tozlu, kapı kolunda ve bir yerde daha kuş pisliği vardı, olduğu gibi lekesi duruyor, plastik cam çıtalarının kenarları toz içinde.. teslim alırken bi de bahşiş beklemez mi? ben kontrol ederken bunları gördüm, tepem attı. gittim ordaki müdür midir ne ise adama, dedim 30 lira alıyorsunuz, cilalı milalı diye millete kakalıyorsunuz, bu mu yıkadığınız araç? evet araç parlıyor ama pislikleri de aynen duruyor.. e tekrar yıkayalım özür dileriz filan dedi.. yıkamayın istemiyorum ama bu da son gelişimdi dedim bastım gittim. bir daha asla ama asla..

Alperen G. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

4-5 gündür aracın durduğu yerdeki ağaçtan artık nasıl bir sıvıysa, reçine tarzı birşey aracı kaplamış.. normal bir yıkamacıya götürdüm, mazotla denediler çıkmadı meret, hatta sıvandı iyice.. Bestekar'daki Meguiars'a götürdüm.. pırıl pırıl yaptılar aracı... çok memnun kaldım... tabi reçine ile araç arasına 50tl sıkışmış onu da aldılar :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.