Jump to content

Yeni Koronavirüs Hastalığı Sıkça Sorulan Sorular ve Cevaplar

Sizi ve çevrenizi Koronavirüs riskinden koruyacak 14 Kural (video)

'Yola Focusla'tıkla yazmaya başla

Fotoğraf yarışması için tıklayınız (Mart 2020)

  • Welcome!

    Register now to access all features. After registering, you can post topics, reply topics, like users content, send private messages.
    This message will be deleted after you register.

Samet Özeren

Memnun Kaldığınız Yıkamacı ve Uygulama Yerleri

Recommended Posts

Arkadaşlar herkes farklı şehirden katlıyoda olsa herkes burda memnun kaldığı yıkama ve uygulama yerlerini yazarsa yolu düşen birinini işine yarıyabilir

Yıkama:

Bahçelievler Fors

Bakırköy Bakırtaş Sonax

Bahçelievler Zen Meguiars

Uygulama:

Maslak Meguiars

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolu Shell :kırbaç:

Köpük sıkmak 1 TL , Tanzikli su ile yıkamak 1 TL

Kendi arabanı yıkamak pahabiçilemez :)

açıkcası ben böyle yapıyorum hayatta başkasına emanet etmem arabamı :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 beygir gücü veren hortumlu süngerli Baran Oto yıkama.

Aydın&Engin kardeşler oto yıkama karşıyaka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Önceki arabamı karabağlarda ismini hatırlamadığım bir yıkamacıda yıkatırken.Eleman işleri yetiştiricem derken benim araca fırçanın ucuyla arka üst bölgeye çarpmıştı.Sonuç bir göçük yapalım dediler bi cila çizikler gitti ama o çukur baki kaldı.Aracımı satana kadar ona bakıp bakıp yapanı yaad ettim.

Size diyeceğim hangi yıkamacı olursa olsun işi yoğunsa ve yetiştirmesi gereken araçlar varsa aracınızı orada yıkatmayın

Share this post


Link to post
Share on other sites

profesyonel uygulamalar/malzeme olmadığı takdirde kimse sahibinden daha detaylı temizleyemez bir arabayı ben şahsen ayda 3 tam günümü geceli gündüzlü ıncıklı cıncıklı davlumbazların içini ve neredeyse eksozun borularına kadar bıkmadan usanmadan temizlerim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kavaklıdere Bardacık Sokak'ta ismini bilmediğim yıkamacı.. Uzun saçlı, esmer, Metallica, Iron Maiden, Megadeth sweat shirt'leri giyen bir abimiz yıkıyor arabaları.. pırıl pırıl yapıyor maşallah..

Ama son ikidir Ankamall AVM içinde, hazır gitmişken yıkatayım dediğim Sonax bayii var.. adamlar tam bir balon.. ilk yıkattığımda bagaj açma düğmesinin olduğu yerde o tam plakanın üzerinde yer alan girinti alan çamur içindeydi.. orayı tekrar yıkattırdım.. hadi dedim gözden kaçmıştır.. ikincisinde allem etti kallem etti cilalı yıkama diye bi naneleri varmış hadi dedim tamam yapın, enayiliğime doymayayım, yaptırdım. aracı teslim aldım, aynı yer yine tozlu, kapı kolunda ve bir yerde daha kuş pisliği vardı, olduğu gibi lekesi duruyor, plastik cam çıtalarının kenarları toz içinde.. teslim alırken bi de bahşiş beklemez mi? ben kontrol ederken bunları gördüm, tepem attı. gittim ordaki müdür midir ne ise adama, dedim 30 lira alıyorsunuz, cilalı milalı diye millete kakalıyorsunuz, bu mu yıkadığınız araç? evet araç parlıyor ama pislikleri de aynen duruyor.. e tekrar yıkayalım özür dileriz filan dedi.. yıkamayın istemiyorum ama bu da son gelişimdi dedim bastım gittim. bir daha asla ama asla..

Edited by Alperen G.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Antalya da Laura alışveriş merkezinin kapalı otoparkındaki yıkamacıya sakın gitmeyin Antalya daki sevgili abilerim, kardeşlerim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

4-5 gündür aracın durduğu yerdeki ağaçtan artık nasıl bir sıvıysa, reçine tarzı birşey aracı kaplamış.. normal bir yıkamacıya götürdüm, mazotla denediler çıkmadı meret, hatta sıvandı iyice.. Bestekar'daki Meguiars'a götürdüm.. pırıl pırıl yaptılar aracı... çok memnun kaldım... tabi reçine ile araç arasına 50tl sıkışmış onu da aldılar :kıhkıh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.