Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Memnun Kaldığınız Yıkamacı ve Uygulama Yerleri

Önerilen Mesajlar

Firmadan çok oradaki adamı bağlamak lazım bence. Kaç kere şunun bunun detaylısı olsun mu diye sormaktan benim istediklerimi söylemeyi unutan adam gördüm.

+1

yaşlı amca diye özellikle yazdım

diğerleri iç dış olmadığındandır ama yinede farklıydı :)

Dün yıkamadan sonra birde turtle wax ice cila atmıştım. Kapılarda yıkama ile çıkmayan lekeler vardı evde canım sıkılinca onları temizlemeye gittim (kil almam lazım ama benzin kullandım) sanıyorum cilanin etkisi olsa gerek neredeyse hala pırıl pırıl :)post-2294-1360417369,6085_thumb.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bakırtaş Sonax demek istiyorum ama formel yikama var 30 lira cilali falan. Yikadilar arabami kurutma bolumune aldilar adam hic bisi surmedi uzerine + 15 dk telefonla konustu ben bekledim orda bide acelem var dememe ragmen simdi bu formel yikamami dedim evet dediler eee farkli bisi yapmadiniz dedim cila yaptim abi ben dedi. Bisey demedim sadece sungerle yikiyolar ve sonax sampuan kullaniyorlar diye. Her yerde var bi hile hurda

arkadaşı tarif ederseniz bana gereken şeyi ben yaparım , formel cila araba ıslakken kurulma bölümünde üstüne döküyolardı en son 

tabi sistem değişmediyse

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bakırtaş Sonax demek istiyorum ama formel yikama var 30 lira cilali falan. Yikadilar arabami kurutma bolumune aldilar adam hic bisi surmedi uzerine + 15 dk telefonla konustu ben bekledim orda bide acelem var dememe ragmen simdi bu formel yikamami dedim evet dediler eee farkli bisi yapmadiniz dedim cila yaptim abi ben dedi. Bisey demedim sadece sungerle yikiyolar ve sonax sampuan kullaniyorlar diye. Her yerde var bi hile hurda

arkadaşı tarif ederseniz bana gereken şeyi ben yaparım , formel cila araba ıslakken kurulma bölümünde üstüne döküyolardı en son 

tabi sistem değişmediyse

Formel yikamadan sonra bidaha gittim bu sefer normal yikama yaptirdim formelden 10 kat daha iyi yikadilar. O gunun azizligine mi ugradim anlamadim. Bu sefer araba basina 0.5 kisi degilde 3 kisi dusuyordu. Daha cok calisan vardi.

Veysel beylede konustum durumu zaten, ama bir daha formel yikama falan yaptirmam 10 lirama yazik gider Whooper menu yer Survivor kampanyasina katilirim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ank. buluşması günü her zaman araç yıkattığım yer el değiştirdiği için yine yakında ki bir yerde araç yıkatayım dedim, aslında fena da bir yer değil ama kalabalık olduğu içinmidir nedir,hiç ama hiç memnun kalmadım..Şunun için paylaşıyorum aklınızda olsun çok kalabalık bir oto yıkamacı pek bir tata vermiyor gibi........

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

İzmir Mavişehir Koçtaş Alkom'da yıkatıyordum son zamanlarda berbat yıkamaya başladılar esnaflıktanda bi haberler,bir daha gitmemeye karar verdim.Hafta sonu Karşıyaka Sonax'a gittim,işçilikleri çok güzel en ince ayrıntısına dikkat ediyorlar aldıkları parayı hakediyorlar.kesinlikle tavsiye ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Geçen gün Sonax'a gittim. Araba da felaket derece de sigara kokusu vardı, oradaki yetkiliye sordum ne yapabiliriz diye. Vip mini detaylı temizlik + ozon temizliği + ağır koku giderici kullanırsak hiç bir şey kalmaz dedi. Normal fiyatı 170 TL'idi, 100 TL'ye yaparım, birde üstüne yıkama da benden olur dedi yaptırdım. Temizliğin dışında 20 dk. boyunca klimalar açıldı ve ozon verildi aracın içine. Gerçekten kokudan eser kalmadı. Çok hoş bir koku var şu an arabanın içinde. Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen gün Sonax'a gittim. Araba da felaket derece de sigara kokusu vardı, oradaki yetkiliye sordum ne yapabiliriz diye. Vip mini detaylı temizlik + ozon temizliği + ağır koku giderici kullanırsak hiç bir şey kalmaz dedi. Normal fiyatı 170 TL'idi, 100 TL'ye yaparım, birde üstüne yıkama da benden olur dedi yaptırdım. Temizliğin dışında 20 dk. boyunca klimalar açıldı ve ozon verildi aracın içine. Gerçekten kokudan eser kalmadı. Çok hoş bir koku var şu an arabanın içinde. Tavsiye ederim.

Kaç saat sürdü bu işlem [emoji3][emoji3][emoji3]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...

Eski aracımı sadece iç-dış yıkatmaya götürürdüm ama Focusu aldığımda direk iç detay yaptırdım. Eski sahibi şantiye çalışanı olduğundan baya kirliydi. Gerçekten beklediğimden iyi oldu. Meguiars ürünleri kullanıyorlar ve hem yıkama hem kuaför açısından işçilik gayet iyi bence.

İstanbul/Ümraniye-Doğan Oto Kuaför

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...
On 08.02.2013 22:03:34, Ozan Kar said:

Bugun bestekara gitmeye üşendim, bilkent shelldeki turtlewaxa gittim. iç dış yıkama epey detaylı (sadece dış olunca su köpük su çekçek yapıp bırakıyorlar galiba 3-4 araba öyle geldi gitti) 1,5 saate yakın sürdü yaşlı bir amca yıkadı en ufak detayları bile atlamadı, çok memnun kaldım. ücreti 20tl. Ama köpükle yıkıyorlar o işi pek sevmedim.

Bu duruyor mu hala ya, benim arabayı yıkatmam gerek artık. Camdaki kirler yağan kırağı, çiğle birlik olup aynaları iyi görmemi engelliyor. Kağıt peçeteyle sildim vallahi sabah. 

testuser tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.