Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Zamanın Efendileri....

Tevfik

Önerilen Mesajlar

benim beğendiğim saatleri yarı fiyatına bile olsa alamam.. 10da biri bile olsa alamam.. 1/60 ile 1/100 arasında olabilir :) kimine göre 1/1000 bile olabilir.. ki o zaman da orjinal değil replikaya girer  ^_^  

Sende gidip saat dünyasının "Adriana Lima" - "Miranda Kerr" vs. olanını beğeniyorsun  :muha::smiley2k:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

pahali zevklerim var ama param yok :)

Bu arada sirada bir Tag Heuer Spacex ve/veya Monaco var... Belki bir de IWC TopGun.. Tabii ki tahmin edebileceginiz uzere replikalari :)

abi isveç yapımı, otomatik, deri kayış, safir cam saat arıyorum. Ucuz(300-500) bişeyler varmı bu özelliklerde? :) Orient vardı dayımda o bile bu fiyatlarda gerçi ama bi sorayım dedim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi isveç yapımı, otomatik, deri kayış, safir cam saat arıyorum. Ucuz(300-500) bişeyler varmı bu özelliklerde? :) Orient vardı dayımda o bile bu fiyatlarda gerçi ama bi sorayım dedim :)

Isvicre diycektin sanirim.. Ama o fiyatlara isvicre marka anca Swatch alirsin bastan soyleyeyim.. Hemi de otomatik hemi de safir cam istiyosun.. Yooo dostum yoooo...

Ama japon olsun kaliteli olsun dersen Orient iyidir... 3 Orient var bende.. Saat gibi tikir tikir isliyorlar :) hahahahh... 300 olmasa da 450-500 gibi alirsin..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Isvicre diycektin sanirim.. Ama o fiyatlara isvicre marka anca Swatch alirsin bastan soyleyeyim.. Hemi de otomatik hemi de safir cam istiyosun.. Yooo dostum yoooo...

Ama japon olsun kaliteli olsun dersen Orient iyidir... 3 Orient var bende.. Saat gibi tikir tikir isliyorlar :) hahahahh... 300 olmasa da 450-500 gibi alirsin..

Gene karıştırmışım :D

Peki direk isviçreden alsak bulunur mu?

son soru seikomu orient mi?

edit: bide saniye kadranı kayarak gidecek tık tık diye değil :D

şöyle birşey

650__480x360_ebel-classic-hexagon-5.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.