Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Zamanın Efendileri....

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Bu modacıların saat yapmasına gıcık oluyorum, alıyorlar 50 TL'lik Miyota veya muadili, pilli kuvartz makineyi, koyuyorlar taş çatlasın 50 TL'lik kasaya sonra da satıyorlar 500+ TL'ye 

Saati işi saat yapmak olan kurumdan alacaksın. 

,

Aynen bende uyuz oluyorum bu duruma. Bide ayakkabı parfüm vs vs yapıyorlar :)

Ben de uyuz oluyorum ama 500-600 bandında (buna da ucuz der olduk) bir tek bunların satleri var.. Ve genelde hanımlar takı şeklindeki saatlerden hoşlanıyorlar.

Saat üreticilerinin saatlerine baktığımız zaman iş epey tuzluya kaçmaya başlıyor..

DKNY, Guess, cK fln makinesi beş para etmeyen ama şık saatler yapıyorlar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu modacıların saat yapmasına gıcık oluyorum, alıyorlar 50 TL'lik Miyota veya muadili, pilli kuvartz makineyi, koyuyorlar taş çatlasın 50 TL'lik kasaya sonra da satıyorlar 500+ TL'ye  Saati işi saat yapmak olan kurumdan alacaksın. 

Alan bu dediğinizin farkında olduktan sonra  problem yok aslında. Sonuçta gerçekten iyi diyebileceğimiz saatler otomatik makinalı ve belli fiyatların üzerinde. 200-300 bandında gayet güzel saatler var bayanlar için fazlası dediğiniz gibi yazık para. Bu arada bu tip saatler arasında GC (Guess Collection) farklı bir yere sahip içinde iyi makinalar kullanıyorlar diye duydum. Fakat fiyatları anında yükseliyor. Bayanlara yönelik çok modelleri var. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arabalara ilgi duyan bir eş bulmak gerek, ortak ilgi alanına yönelsin maddi bütçe. Düğün arabası M5 olsun, evlilik yıl dönümünde Ring'e filan gidelim, çocuklarımızın adını Senna, Sabine koyalım   :kıhkıh:  :kıhkıh:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

qz9e.jpg

Yıllarca saat kullanamadım; babamın aldığı Momentus ve Seikoları itinayla bozmuşluğum-kaybetmişliğim de vardır... Bu nedenle babam da zaten bir süre sonra pes etti  :kıhkıh:

En son bunu aldım o  da nispeten ucuzdu ve rengi çok hoşuma gitti. Şimdi sadece takım giyeceğim zaman takıyorum; tamamen şekli tamamlasın diye yoksa Blackberry Bold saati de gösteriyor, kronometresi de var alarmı da  :) Bir de deri kayış taktırmam lazım tabi; bunun kayışı pek iyi değil...

Geçen yıl BAE seyahatinde baktığımız Tag Hauer'ler baya bir ucuzdu aslında Türkiye'ye göre ama bütçeyi başka bir şey için değerlendirince ve saate de o kadar meraklı olmayınca hiç girişmedim o işe. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.