Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Zamanın Efendileri....

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Güle güle kullanın güzelmiş. Hani seiko ilanı?

aslında seikoyu da citizeni de ilana verdim.

Seiko velatura chronograph

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-saat-kol-saati-seiko-velatura-chronograph-snaa93p1-103257272/detay/

Citizen titanium

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-saat-kol-saati-citizen-titanium-103258667/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biraz önce teslim aldım şu an kolumda

T49866.jpg

güzel ve şık duruyor güle güle kullanın timex indiglo kullanmıştım bende yıllar önce....ilk ışıklı kadranı sunmuştu ve trt popsaatinden kazanmıştım...bu seneki koleksiyonunu incelediğimde ise sizin aldığınız saatin engüzeli olduğunu düşünüyorum bende siyahını beğenmiştim çünkü gülegüle kullanın sayın doktorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

güzel ve şık duruyor güle güle kullanın timex indiglo kullanmıştım bende yıllar önce....ilk ışıklı kadranı sunmuştu ve trt popsaatinden kazanmıştım...bu seneki koleksiyonunu incelediğimde ise sizin aldığınız saatin engüzeli olduğunu düşünüyorum bende siyahını beğenmiştim çünkü gülegüle kullanın sayın doktorum...

eyvallah..Ben saatte pusula hastasıyım. Timex bizde bilinmez ama amerikada en bilinen markalardan biridir hatta başkanların saati diye bilinir.

Bu beyaz zeminliyi görünce kronometre pusula deri kayış vs hemen denizci saati imajı oluştu. Fiyatı da çok makul olunca aldım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
Orient markası hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar? Takım elbiseyle güzel duracak, retro ve elegant duruşlu bir saat arıyordum. Şunu düşünüyorum:

Şık bir saat ama tarzım değil, beğenmedim  :hıh:  Fazla klasik geldi... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orient markası hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

Orient hak ettiği yere ulaşmamış bir marka.

50'lerde Japonya'da kurulan ve 2000'lerin sonlarına doğru Seiko grubu tarafından satın alınan bir kuruluş. Saatlerinin yarıdan fazlası mekanik ve tüm mekanizmalarını kendileri üretiyorlar, bu devirde iyi bir özellik.

Genelde 2.sınıf saat muamelesi görse de ve lüks marka imajına sahip olmasa da tasarım, dakiklik ve dayanıklılık olarak hiç sorun çıkartacağını düşünmüyorum.

Beğendiysen düşünebilirsin...

Ama ben olsam biraz daha para biriktirip hem tasarım hem imaj açısından kusursuz bulduğum bunu alırdım (pilli makine bile olsa):

L4.790.2.11.2.jpg

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orient hak ettiği yere ulaşmamış bir marka.

50'lerde Japonya'da kurulan ve 2000'lerin sonlarına doğru Seiko grubu tarafından satın alınan bir kuruluş. Saatlerinin yarıdan fazlası mekanik ve tüm mekanizmalarını kendileri üretiyorlar, bu devirde iyi bir özellik.

Genelde 2.sınıf saat muamelesi görse de ve lüks marka imajına sahip olmasa da tasarım, dakiklik ve dayanıklılık olarak hiç sorun çıkartacağını düşünmüyorum.

Beğendiysen düşünebilirsin...

Ama ben olsam biraz daha para biriktirip hem tasarım hem imaj açısından kusursuz bulduğum bunu alırdım (pilli makine bile olsa):

L4.790.2.11.2.jpg

Cem abi, Longines benim içimin eridiği bir marka ama fiyatları benim bir saate verebileceğim meblağın çok üzerinde. Zira bu saat de 1600 TL ve üzerinde geziniyor.

Bir de bu saat her ne kadar çok çok şık olsa da hem 38mm, hem de slim line gibi görünüyor. Slim saatler pek tarzım değil. Biraz daha bilek dolduran saatleri seviyorum.

Resimlerini gösterdiğim Orient saat senin de dediğin gibi mekanik bir saat ve orijinal Japon üretimi. %30 indirimi vardı, 400 TL dediler mağazada. Bakalım, önümüzdeki günlerde bir değerlendirme yapacağım.

Verdiğin bilgiler için de teşekkür ederim.

Maalesef 1. sınıf saat kategorisine şuan için geçemiyorum. Yoksa gönül ister ki bir IWC alayım, bir Patek Philippe, bir Frederique Constant alayım ama olmuyor... ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.