Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Zamanın Efendileri....

Tevfik

Önerilen Mesajlar

seikoanantasrq0030081.jpg

bende bu saati kullanıyorum , kendisi tuğla kadar ağır , bir gün takmayıncada saati tekrar ayarlamanız lazım , e gülünü seven dikenine katlanır

Benden bundan 5 tane vardı. Sattım Focus aldım. :)

Güle güle kullanın efendim. Saygılar sunuyoruz Ananta'ya.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

güzel makine....çelik bilek olmak lazım biraz....

uzun süre takılmıyor, günlük kullanım için ideal değil , çıkartıyorum devamlı masanın üzerinde duruyor :)img0490jr.jpg Tolga Başaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugün ikinci cerrutimi (kahve-siyah deri kayış) tamamlandı...armani exchange metal gri kordon gece ve klasik takımla alındı üçleme yapıldı...piyasa değeri 3 ünün toplam 2.500 tl...maloluş değeri 600 tl.12 ay taksit...napalım hırsız çalınca saatlerimi önemli olan "hayatta bir hasar aldıysan,alacaksan en az zararla atlatmaktır" deyiminin isim bubası olduğum için hayatımı bu felsefe üzerine kurdum ve hep işime yarıyor...akşama resimlerini atarım...cxlb0.jpgcxlh5.jpgcxlkb.jpg

Tevfik Bardakçı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

piyasa değeri 3 ünün toplam 2.500 tl...maloluş değeri 600 tl.

Ne demek bu? sahte mi bu saatler yani, yada birileri enayi değeri 2,500 tl olan saatleri 600 tl ye hemde 12 taksit veriyor?

Yada başkasından çalınma?

anlamadım 1/4 fiyata nasıl alınır?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sahte birşey alsam buraya koyarmıyım....yurtdışından direkt ithal getiriyor bir şirket ondan böyle ucuz...yoksa sertifikası ve 2 yıl garantisi mevcut...

Ama o şirket bunların TR'de 2,500 tl değerinde olduğunu bilmiyor herhalde?

Yani piyasada 2,500tl biz direk ithalatçıyız bizde 2,000 tl dese anlıycam ama 2,500 tl neresi 600 tl neresi; hiç mi şüphelenmedin alırken?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yavrucum bilgi verdim engine falanda ilgilendiği için.forumdada bahsettim sen atlamışın...

şimdi şöyle satış fiyatı 599 tl iken 199 tl.ye indirmiş tansaş ve migroslara dağıtıldı her magazaya 24 tane değişik markalarda cerruti 1881,armani exchange,guess,toy wach ve adidas yani her magazaya birtane cerruti vermişler bende topladım her magazadan kimse uyanmadan özellikle bayanlara çok güzel kaliteli saatler var...dün akşam optimumdaki hanıma jack lemmans aldığım için tanıştığımız saat&saat e götürüp gösterdim çünkü cengo kaptı armaniyi hepsi çok güzel aldıklarımın ve bu tip firmalardaki toplam değeri 2.700-2.500 tl...onlarda orijinal olduğunu kabul ettiler onlarda cerruti 1881 satıyorlar...

O yüzden hepsi orijinal ve gerçek hatta kolumda şu an cerruti 1881 altın rengi olan var kahvelerimle giydim süper.........anlaştıkmı...sende git karşıyada bir magazaya sor kalan varsa al...derim...kimseler uyanmadan... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.